×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Fotele do biurka

(15 produktów)

Fotele do biurka

Fotele i krzesła biurowe dopasowane do Twojej pracy i potrzeb to najskuteczniejszy sposób, by poprawić swoją produktywność. Bez względu na to czy pracujesz w domu, w biurze, czy po prostu szukasz fotela dla Twojego dziecka, musisz dobrać je do indywidualnych potrzeb. Nie ryzykuj zdrowia i dobrego samopoczucia dla źle zaprojektowanego czy zużytego krzesła biurowego!

Krzesła do biurka młodzieżowe i dziecięce

W pokoju dziecka i nastolatka krzesła komputerowe muszą mieć nie tylko ciekawą formę i kolor, ale powinny być przede wszystkim ergonomiczne. Dobra postawa, którą krzesło do biurka zapewnia to najważniejszy czynnik, jakim musisz kierować się przy zakupie krzesła. Twoje dziecko, które jest na etapie rozwoju i kształtowania się układu kostno - szkieletowego, dlatego tak ważne jest, by nie był deformowany przez krzesło.

Jak wybrać krzesło biurowe?

Zobacz czym kierować się przy zakupie fotela biurowego:

  • dobre krzesło ma pełne oparcie,
  • najlepsze krzesło biurowe mają wyprofilowane oparcie,
  • podczas siedzenia stawy powinny być pod kątem 90 stopni,
  • tkanina fotela komputerowego powinna być przewiewna,
  • fotele obrotowe muszą być regulowane,
  • regulacja krzesła biurowego musi odbywać się bez narzędzi,
  • ramiona powinny swobodnie leżeć na podłokietnikach,
  • siedzisko musi być dopasowane do użytkowania.

Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami i znajdź odpowiednie krzesło obrotowe. Jednak pamiętaj, że tkwienie cały dzień nawet na najwygodniejszym krześle nie jest zdrowe.

Zobacz też:

Jak urządzić mały pokój młodzieżowy?

Urządź nawet mały pokój młodzieżowy ze smakiem i praktycznie.

Zobacz więcej

Jak wybrać nowoczesne biurko do pracy i nauki?

Czytaj więcej o ergonomicznym biurku do pracy i nauki.

Zobacz więcej

Urządzamy domowe biuro

Urządzanie domowego biura może być bardzo interesującym zajęciem, pod warunkiem, że zabieramy się do tego od podstaw. Dobry plan rozwieje wszelkie niepokoje i zapewni sprawny przebieg zdarzeń.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: