fotel dla gracza,fotel gamingowy

Fotele gamingowe(8 produktów)

Fotel gamingowy Archie 02

257 zł 285 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Archie 14

347 zł 385 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Archie 03

347 zł 385 zł

Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotel gamingowy Chrono

612 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel kubełkowy Lotus

659 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel gamingowy Enzo

676 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel do komputera Rubin

608 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel nowoczesny Deluxe

663 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotele gamingowe

Jeśli większość wolnego czasu spędzasz na zdobywaniu nowych leveli w swojej ulubionej grze lub toczysz, wielogodzinne bitwy strategiczne to wiesz, jak ważny jest wygodny fotel do komputera. Specjalnie dla fanów wirtualnej rzeczywistości powstały fotele gamingowe, które jeszcze bardziej uprzyjemnią grę.

Czym się charakteryzuje fotel gamingowy?

Wysokością – zazwyczaj, fotel dla graczy jest wyższy. Posiada dodatkowy zagłówek, jest to bardzo ważny element, gdyż umożliwia odprężenie górnych części ciała, takich jak: kark, czy szyja. Modele bardziej zaawansowane, posiadają opcję regulacji stopnia nachylenia zagłówka oraz ustawienie jego wysokości.

Podłokietnikami – większość krzeseł gamingowych posiada miękkie nakładki na podłokietnikach. Gdy gracz zawzięcie trzyma w ręku kierownicę, jego przedramię stabilnie opiera się na wygodnych poduszeczkach. Dzięki miękkości część ciała nie jest uciskana, co zmniejsza ryzyko zdrętwienia oraz skurczów.

Designem – fotele dla graczy są inspirowane fotelami, które znajdują się w samochodach Formuły 1. Opływowe kształty, odważne łączenie kolorów oraz rodzajów przeszyć. Najczęściej fotele wykonane są ze stylowej ekoskóry. Całość sprawia, że gracz może w pełni przenieść się do wirtualnego świata.

Wymiana zwykłego fotela do biurka, na model o ergonomicznym kształcie pozytywnie wpłynie na Twój kręgosłup. Ten model warto również wybrać do pokoju młodzieżowego, gdy dziecko spędza sporo czasu przy biurku, odrabiając lekcje oraz ucząc się.

Zobacz też:

biurko do nauki i pracy

Urządzamy domowe biuro

Urządzanie domowego biura może być bardzo interesującym zajęciem, pod warunkiem, że zabieramy się do tego od podstaw. Dobry plan rozwieje wszelkie niepokoje i zapewni sprawny przebieg zdarzeń.

Zobacz więcej

biur-wybór mebli

Jak wybrać nowoczesne biurko do pracy i nauki?

Czy Twoje biurko spełnia swoje zadanie podczas nauki i pracy? Zastanawiasz się nad zakupem mebli z biurkiem i nie wiesz na jaki model się zdecydować?

Zobacz więcej

pokój nastolatki

Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.

Poniżej kilka inspiracji oraz porad, które zachowały balans między praktycznością, a wyrażeniem osobowości młodego człowiek, oczywiście w najmodniejszych trendach wnętrzarskich.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: