fotel dla gracza,fotel gamingowy

Fotele gamingowe

(6 produktów)

Fotele gamingowe

Jeśli większość wolnego czasu spędzasz na zdobywaniu nowych leveli w swojej ulubionej grze lub toczysz wielogodzinne bitwy strategiczne, to wiesz jak ważny jest wygodny fotel do komputera. Specjalnie dla fanów wirtualnej rzeczywistości powstały fotele gamingowe, które jeszcze bardziej uprzyjemnią grę.

Czym się charakteryzuje fotel gamingowy?

Wysokością – zazwyczaj, fotel dla graczy jest wyższy. Posiada dodatkowy zagłówek, jest to bardzo ważny element, gdyż umożliwia odprężenie górnych części ciała, takich jak: kark, czy szyja. Modele bardziej zaawansowane, posiadają opcję regulacji stopnia nachylenia zagłówka oraz ustawienie jego wysokości.

Podłokietnikami – większość krzeseł gamingowych posiada miękkie nakładki na podłokietnikach. Gdy gracz zawzięcie trzyma w ręku kierownicę, jego przedramię stabilnie opiera się na wygodnych poduszeczkach. Dzięki miękkości, część ciała nie jest uciskana, co zmniejsza ryzyko zdrętwienia oraz skurczów.

Designem – fotele dla graczy są inspirowane fotelami, które znajdują się w samochodach Formuły 1. Opływowe kształty, odważne łączenie kolorów oraz rodzajów przeszyć. Najczęściej wykonane są ze stylowej ekoskóry. Całość sprawia, że gracz może w pełni przenieść się do wirtualnego świata.

Ostatnie komentarze klientów: