×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble Enever

(7 produktów)

Meble Enever

Funkcjonalny system regałów otwartych Enever wprowadza do wnętrza miłą dla oka świeżość. Uniwersalny design mebli pokojowych sprawia, że z łatwością dopasujesz je do każdej aranżacji. Nasze regały doskonale sprawdzają się jako pojemne schowki, które zgodnie z najnowszymi trendami, z powodzeniem zastępują stoliki RTV oraz tradycyjne półki na książki.
Ponadto, meble z kolekcji Enever cieszą się szczególną popularnością w aranżacjach pokoju młodzieżowego. Za sprawą symetrycznych półek wprowadzają do wnętrz, tak lubiany przez nastolatków, industrialny look.
Dzięki starannemu wykonaniu regały pokojowe możesz ustawić nawet na środku pomieszczenia – budując z nich ściankę. Ponadto brak nóżek umożliwia swobodnie obracanie regałów stojących, dzięki czemu na bieżąco dopasujesz je do zmieniających się potrzeb.
Wybierz praktyczne i trwałe meble Enever i ciesz się dobrze zaplanowaną powierzchnią do przechowywania.

Zobacz też

  1. Jak urządzić mały pokój młodzieżowy? (Galeria)
  2. Jak urządzić mieszkanie i nie zwariować?
  3. 8 sposobów na komodę, czyli modnie i praktycznie w salonie.

    Ostatnie komentarze klientów: