Meble Nessor

Meble Nessor (25 produktów)

Meble Nessor to ciekawe połączenie geometrycznych brył, które tworzą nowoczesne i minimalistyczne zestawy. Meble Nessor dostępne są w gotowych zestawach lub w pojedynczych elementach, dzięki... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Innowacyjny system otwierania frontów Nowoczesny wyglądBogata kolorystyka

Meble Nessor(25 produktów)

Meble Nessor

Meble Nessor to ciekawe połączenie geometrycznych brył, które tworzą nowoczesne i minimalistyczne zestawy. Meble Nessor dostępne są w gotowych zestawach lub w pojedynczych elementach, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać ich potencjał, tworząc konstrukcje według swoich potrzeb. Kolekcja Nessor oferuje takie meble jak: szafka RTV duża lub mała, szafka wisząca w formie kwadratu, półki.

Meble do salonu Nessor dostępne są w uniwersalnych i ponadczasowych kolorach, tworząc modną aranżację wnętrz. Uniwersalizm mebli przejawia się nie tylko poprzez wybarwienie płyty, czy geometryczną formę, ale również przez sposób montażu. Szafki możesz zamontować do ściany i utworzą wiszące meble lub zamontować nóżki dołączone do zestawu.

Natomiast minimalistyczny wygląd mebli został uzyskany poprzez brak uchwytów. Każdą z szafek otworzysz za pomocą przyciśnięcia frontu. Jest to możliwe dzięki systemowi PUSH TO OPEN.

BAW SIĘ formą z meblami do salonu NESSOR

Zobacz też

  1. Szybka metamorfoza salonu – meble już nawet w 5 dni!
  2. Jasne meble pokojowe do 1100zł
  3. 4 nowoczesne meblościanki, czyli zestawy mebli do modnego salonu

    Ostatnie komentarze klientów: