×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble Verdek

(19 produktów)

Meble Verdek

Meble Verdek to propozycja do funkcjonalnego oraz modnego salonu! Meble charakteryzują się prostym i minimalistycznym kształtem. Jedyną formą zdobień są metalowe uchwyty. Meble Verdek oferują gotowe zestawy, składające się z najbardziej optymalnych rozwiązań lub możesz wybrać każdy element indywidualnie, tworząc komplet dopasowany do Twoich potrzeb.

Wśród elementów znajdują się m.in. takie meble jak:

- szafki RTV o różnej wielkości. Mniejsza szafka pod telewizor posiada szufladę oraz otwartą półkę, natomiast większy model oferuje szafki typu barek oraz dwie półki.

- W salonie może przydać się więcej miejsca do przechowywania. W tym celu masz do wyboru regał, komody lub witrynę.

- Ciekawym elementem kompletu jest stoli kawowy. Posiada bardzo nowoczesną formę, która uwzględnia przydatne szafki.

Jeśli Twój salon pełni również funkcję biura to możesz do kompletu wybrać biurko, a jeśli wieczorem zamienia się w sypialnię, to może niezbędna będzie duża i pojemna szafa?

Zobacz też

  1. Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!
  2. Komody w nowoczesnym wydaniu.
  3. Przytulny salon

    Ostatnie komentarze klientów: