Wybierz parametry:

Cena

210 zł - 1800 zł

Szerokość

40 - 200

Wysokość

40 - 155

Głębokość

30 - 85

Komody

komody pokojowe,nowoczesne komody,komody pokojowe,stylowe komody,tanie komody

BEST SELLERS

Komody (275 produktów)

na stronę

Komody

Komody jako część wyposażenia są nieodłącznym elementem każdej aranżacji. Zachwycają praktycznością, zdobią wnętrza oraz ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Szeroka gama kolorów, ogrom wzorów i rozmiarów a także liczny przedział cenowy przyprawiają o zawrót głowy. Jednak dzięki tak wielu możliwościom wybór tej jedynej, wymarzonej komody jest możliwy.

Komody pokojowe często pełnią główną rolę w umeblowaniu wnętrza niemowlaka, dziecka ale także młodzieńca. Kiedy w domu pojawia się niemowlę zmienia się cały świat. Również aranżacja pomieszczenia jest dostosowywana do panujących potrzeb. Miejsce na niezbędne, podręczne rzeczy jest bardzo potrzebne i tu nasze nowoczesne komody pomagają odnaleźć się w zaistniałej sytuacji. Pomieszczą to co przydatne przy zachowaniu ładu, a to za sprawą połączenia szafek, szuflad i półek. Mamy świadomość tego, że dziecko dorasta dlatego projektowane przez nas wzory są ponadczasowe, dzięki czemu rosną razem z dzieckiem i służyć będą przez wiele lat. Komody są także nieodłącznym elementem sypialni ponieważ to właśnie sypialnia jest miejscem gdzie powinien panować spokój i harmonia. Priorytetem jest oczywiście wygodne łóżko jednak minimalizm dodatków, proste formy również mają wpływ na jakość odprężenia. Prawidłowo dobrana komoda zoptymalizuje ten efekt. Ocieplając pomieszczenie naturalnymi barwami takimi jak np. dąb lefkas, dąb sonoma czujemy się bliżej natury co z kolei pozwala na głębszy relaks.

Komody to jakże praktyczny mebel o stosunkowo niewielkich rozmiarach, a stylowe komody zapierają dech w piersiach od pierwszego wejrzenia. Pragniemy aby nasze komody były ozdobą salonu, sypialni, pokoju dziennego bądź przedpokoju. Nie jest prawdą że tanie komody są niepraktyczne. Dbamy o to aby każda komoda optymalnie spełniała swoje zadanie i niezależnie od ceny cieszyła z użytkowania. Starannie dobrane detale m.in. szyby, oświetlenie LED, wykończenia, ozdobne uchwyty tworzą piękną całość.

Bogaty wybór wzorów i kolorów stworzony został specjalnie po to, aby dopasować komody do mebli już posiadanych. Wielokrotnie bywa tak, że zmiana jednego elementu bądź przemeblowanie całkowicie odświeży aranżację tworząc zupełnie inny klimat. Często impuls do zmian wyzwalany zostaje pod wpływem emocji a nowy design jest kwestią tylko i wyłącznie pomysłu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz też:

5 białych komód, które pokochali Polacy

Ostatnie komentarze klientów: