Kolekcja Verdek

Kolekcja Verdek (19 produktów)

Verdek to nowoczesna linia mebli do salonu , sypialni, pokoju młodzieżowego a także do garderoby. Szeroka oferta zarówno pojedynczych mebli, jak i zestawów zadowoli nawet najbardziej wymagających... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Modne wybarwieniePrzemyślana formaGeometryczne bryły

Kolekcja Verdek(19 produktów)

Biurko Verdek VD01

423 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Kolekcja Verdek

Verdek to nowoczesna linia mebli do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego a także do garderoby. Szeroka oferta zarówno pojedynczych mebli, jak i zestawów zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uniwersalna kolorystyka frontów stanowi doskonałe tło dla bardziej wyrafinowanych aranżacji. Proste, geometryczne bryły poszczególnych mebli zdobią metalowe uchwyty.

O przechowywanie zadbają liczne komody, a także szafy przesuwne w różnych rozmiarach i kształtach. Ich pojemne wnętrza bez trudu pomieszczą nie tylko odzież, ale także inne rzadziej używane akcesoria. Z Kolei regały stojącewitryny z linii Verdek efektownie wyeksponują twoje ulubione dekoracje, rodzinne pamiątki i kolekcję książek.

W systemie mebli Verdek nie brak także praktycznych dodatków takich jak duże lustro, szafka wisząca, wieszak na ubrania czy kompaktowa szafka RTV. Wszystkie elementy utrzymane są w spójnej stylistyce, dzięki czemu decydując się na wyposażenie z linią Verdek kilku pomieszczeń, zyskujesz pewność zachowania spójnego stylu w całym mieszkaniu.

Zobacz też

  1. Mirjan by Toptextil aplikacja, która ułatwia aranżację wnętrz.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. 3 zalety narożnika z funkcją spania.

    Ostatnie komentarze klientów: