Kolekcja Verdek

(W tej kategorii znajduje się 21 produktów )

Pokazano 1-21 z 21 pozycji
Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Verdek to nowoczesna kolekcja mebli do wielu pomieszczeń. Szeroka oferta zarówno pojedynczych mebli, jak i zestawów zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uniwersalna kolorystyka frontów stanowi doskonałe tło dla bardziej wyrafinowanych aranżacji. Proste, geometryczne bryły poszczególnych mebli zdobią metalowe uchwyty.

O przechowywanie zadbają liczne komody, a także szafy przesuwne w różnych rozmiarach i kształtach. Ich pojemne wnętrza bez trudu pomieszczą nie tylko odzież, ale także inne rzadziej używane akcesoria. Z Kolei regały stojącewitryny z linii Verdek efektownie wyeksponują twoje ulubione dekoracje, rodzinne pamiątki i kolekcję książek.

W systemie mebli Verdek nie brak także praktycznych dodatków takich jak duże lustro, szafka wisząca, wieszak na ubrania czy kompaktowa szafka RTV. Wszystkie elementy utrzymane są w spójnej stylistyce, dzięki czemu decydując się na wyposażenie z linią Verdek kilku pomieszczeń, zyskujesz pewność zachowania spójnego stylu w całym mieszkaniu.