Meble młodzieżowe Temero I

3 900 zł 4 105 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Temero V

2 161 zł 2 275 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Temero II

4 304 zł 4 530 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Temero III

3 582 zł 3 770 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Temero IV

3 634 zł 3 825 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Ziturko II

2 812 zł 2 960 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Ziturko III

2 727 zł 2 870 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Ziturko IV

2 228 zł 2 345 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Ziturko VI

1 967 zł 2 070 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Ziturko I

2 152 zł 2 265 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble młodzieżowe Kostello II

2 535 zł
Dostawa: od 30 do 40 dni roboczych

Meble młodzieżowe skandynawskie

Wyposażenie przestrzeni nastolatka w meble młodzieżowe skandynawskie zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Stylowe połączenie jasnych kolorów z ponadczasową szarością i deseniami w barwach naturalnego drewna sprawi, że pokój młodzieżowy zyska wizualną spójność i modny, skandynawski look.

Funkcjonalność mebli sprzyja również meblowaniu pokoju studenta i gabinetu (zarówno domowego, jak i w przestrzeni biurowej). Szeroka oferta regałów w różnych rozmiarach i kształtach, w tym również regały zamknięte. Nowatorski rozkład półek i przestrzeni wolnych zapewnia optymalną ilość miejsca na przechowywanie książek, dokumentów i ekspozycje dodatków. Meble skandynawskie to również komody z maksymalną pojemnością oraz szafy. Przestronne wnętrza wypełniają półki i drążek na wieszaki.

Meble młodzieżowe w skandynawskim wydaniu stwarzają ci możliwość skonfigurowania systemu wg własnego uznania, możesz też skorzystać z zaproponowanych przez nas zestawów mebli do pokoju nastolatka. Decydując się na wyposażenie tej wyjątkowej przestrzeni z naszą linią mebli skandynawskich, zyskujesz gwarancję utrzymania spójnego stylu w całym pomieszczeniu.

Zobacz też:

pokój młodzieżowy

Jak urządzić pokój młodzieżowy na poddaszu – pomysły na wystrój dla wymagających.

Kiedy dzieci dorastają, zmieniają się też ich potrzeby. Z czasem ciasny pokój staje się już niekomfortowy i niewystarczający. Jeśli szukasz pomysłu jak przerobić nieużywane poddasze na nowy loft dla nastolatka, koniecznie zobacz ten wpis!

Zobacz więcej

sypialnia w salonie

Sypialnia w salonie, propozycje jak urządzić.

Dwa pokoje lub chociaż jeden, kuchnia i łazienka to spełnienie marzeń młodych ludzi, którzy właśnie pakują pudła i wyprowadzają się z rodzinnego domu. Jeśli stajesz przed wyzwaniem zaaranżowania w jednym pomieszczeniu zarówno salonu, jak i sypialni, sprawdź nasze wskazówki i uniknij typowych błędów.

Zobacz więcej

pokój młodzieżowy

Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.

Pewnie jesteś mamą zbyt szybko dorastającej córki i zastanawiasz się jak ugryźć ten temat? Może próbujesz przypomnieć sobie, o czym Ty marzyłaś w jej wieku? Nie warto. Wraz z upływem czasu zmieniły się też możliwości. W poszukiwaniu inspiracji koniecznie zajrzyj na nasz blog. Czekają tam praktyczne porady i galeria zdjęć.

Zobacz więcej