×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Biuro

(8 produktów)

Biuro

Ewolucja w systemie pracy oraz powszechna doba Internetu sprawiły, że home office staje się coraz bardziej popularny. Gabinet w mieszkaniu / domu to idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorców, freelancer’ów oraz osób pracujących zdalnie. Domowe biuro to coraz popularniejszy trend, nie tylko ze względów zawodowych. Ułatwia „zarządzanie domem” – jest też miejscem przechowywania ważnych dokumentów, harmonogramów płatności i zaplanowanych wizyt.

Co znajduje się w biurze:

Biurko – stałe miejsce dla Twojego komputera, przydatnej drukarki i kilku innych niezbędnych gadżetów. Wybierając odpowiedni model biurka zwróć uwagę na jego wysokość. Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni do pracy, wybierz model z szerszym blatem. Dzięki temu swobodnie postawisz na biurku laptopa / monitor i zyskasz dodatkową przestrzeń na rozłożenie notesu, czy dokumentów.

Fotel do biurka - wygodny, z regulowaną wysokością i ergonomicznym kształtem, który dopasuje się do pleców. Jeśli tryb pracy jest siedzący, to te elementy są bardzo ważne. Doskonale sprawdzi się tu praktyczny fotel obrotowy

Regał – przyjaciel porządku i harmonii w przestrzeni biurowej. Cichy pomocnik w organizacji i szybkim znajdowaniu niezbędnych dokumentów. Szeroka oferta regałów umożliwi spersonalizowanie biura do preferencji i potrzeb użytkownika. Półki otwarte sprawdzą się w sytuacji gdy potrzebujesz szybkiego i łatwego dostępu do segregatorów i innych przedmiotów. Szafki zamknięte ukryją niepotrzebne lub tajne dokumenty. Zdadzą egzamin, gdy odkładanie i układanie przedmiotów na swoim miejscu, nie jest Twoją mocną stroną.

W ofercie Mirajan24 znajdziesz klasyczne regały i półki oraz te w nowoczesnym wydaniu. Nowoczesne meble nadadzą biuru designerskiego charakteru. Potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania? Wybierz regał narożny, który w efektywny sposób wykorzysta dostępną przestrzeń.

Zobacz też

Urządzamy domowe biuro

Uważasz, że w Twoim domu nie ma miejsca na domowe biuro? Zobacz gdzie można je urządzić! Z artykułu dowiesz się również, jakie są najlepsze meble do gabinetu oraz jak uporządkować dokumenty

Zobacz więcej

Trendy wnętrzarskie 2018

Chcesz urządzić biuro wedle najnowszych trendów wnętrzarskich? Sprawdź jakie kolory i dodatki musisz mieć.

Zobacz więcej

nowoczesne biurko

Jak wybrać nowoczesne biurko do pracy i nauki?

Czy Twoje biurko spełnia swoje zadanie podczas nauki i pracy? Zastanawiasz się nad zakupem mebli z biurkiem i nie wiesz na jaki model się zdecydować? Musisz zobaczyć ten wpis!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: