Kategorie

Więcej kolorów

Regał Zumba

655 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Regał Zumba 3

1 959 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Biuro

Niezależnie od tego czy przygotowujemy przyjazne biuro dla zespołu pracowników, czy też szukamy pomysłów na wystrój domowego miejsca do pracy, istnieje kilka mebli, które ułatwią aranżację i pozwolą nam urządzić modne i wizualnie ładne biuro. Styl wnętrza dobierzmy do gustu osoby, która spędzi w nim wiele godzin na intensywnym wykonywaniu zadań. Urządzając wielkopowierzchniowy open space, koniecznie trzymajmy się jednego kanonu aranżacyjnego – spójne wnętrze prezentować się będzie elegancko, a korzystającym z niego osobom zapewni sprzyjające warunki do pracy.

Chcąc urządzić nowoczesne biuro, warto posiłkować się wyposażeniem o najwyższej funkcjonalności i walorach estetycznych odpowiadających założeniom modern design. Ulokowane na drugim biegunie biuro w stylu klasycznym powinno charakteryzować się stonowaną paletą barw, a ustawione we wnętrzu meble inspirowane będą tradycją.

Co na dokumenty – regały czy szafy biurowe?

Przechowywanie dokumentów to zadanie, któremu sprostają szafki i regały biurowe. Starannie przemyślany układ półek ułatwia segregację stale gromadzących się folderów, broszur i pism. Do wypełnienia otwartych półek regału możesz użyć np. modnych organizerów. Zwiększysz w ten sposób funkcjonalność mebla i zapewnisz sobie łatwy dostęp rzeczy, które ułożone są nawet na samym dnie.

Inną, równie praktyczną możliwością jest zastąpienie klasycznych półek na dokumenty regałem zamkniętym lub dedykowaną wyposażeniu biura szafą. Na korzyść tych mebli przemawia fakt, iż za pełnym frontem łatwiej jest ukryć stertę papierów, plączące się kable i inne nie do końca estetyczne elementy wyposażenia. Kiedy chaos w na półkach nie kole w oczy łatwiej jest skoncentrować się na niezbędnych do wykonania zadaniach.

Wybór biurka do biura

Bazą każdego biura, a także pokoju ucznia i studenta jest dopasowane do potrzeb biurko. Poszukiwaniom tego idealnego i jedynego w swoim rodzaju modelu towarzyszyć powinna myśl o dopasowaniu biurka do swojej sylwetki (znaczenie ma tu przede wszystkim wzrost użytkownika oraz szerokość jego ramion).

Standardowe biurka do biura to połączenie blatu z szafką na dokumenty lub otwartą półką. Nowoczesne biurka dodatkowo wyposażone są w praktyczną szafkę z szufladami lub kontenerek na podręczne akcesoria i potrzebne do pracy przybory.

Z kolei biurka skandynawskie jako modele na wysokich nóżkach poprawią optyczne proporcje pomieszczenia i wprowadzą do wnętrza wrażenie przestronności, co szczególnie korzystnie wpłynie na powierzchnie o mocno ograniczonym metrażu.

Fotele biurowe – przegląd propozycji

Wśród szerokiej oferty krzeseł biurowych przygotowaliśmy dla państwa fotele obrotowe, jak również popularne fotele gamingowe. Charakteryzują się one designerskim wyglądem, a także świetnym dopasowaniem oparcia do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Ponadto gamingi w większości wyposażone są również w szereg popartych wskazówkami praktyków udogodnień. Jednym z nich jest np. mechanizm TILT, który umożliwia regulację wysokości siedziska oraz kąt odchylenia oparcia.

Jak urządzić biuro w domu?

Aranżacja domowego miejsca do pracy może być mniej oficjalnie, niż jest to w przypadku wielkich powierzchni w biurowcach. Możemy pozwolić sobie na o wiele więcej swobody zarówno w zakresie doboru kolorystyki, jak i stylu, w jakim urządzić chcemy biuro w domu. Ważne, żeby w pomieszczeniu znalazły się wszystkie niezbędne do pracy przedmioty. Niemniej jednak pierwszorzędną kwestią jest tu przyjazny, sprzyjający długotrwałemu skupieniu charakter wnętrza.

Zobacz też

biuro

Urządzamy domowe biuro

Uważasz, że w Twoim domu nie ma miejsca na domowe biuro? Zobacz, gdzie można je urządzić! Z artykułu dowiesz się również, jakie są najlepsze meble do gabinetu oraz jak uporządkować dokumenty

Zobacz więcej

Home Office – uporządkuj swój dzień pracy!

Praca z domu to ciekawe doświadczenie, z którego możesz się dużo dowiedzieć o sobie, a także zdobyć nowe umiejętności! Efektywnej, a zarazem przyjemnej pracy sprzyjać będzie przyjaźnie urządzona przestrzeń. Przyda się też kilka przygotowanych przez nas wskazówek.

Zobacz więcej

nowoczesne biurko

Jak wybrać nowoczesne biurko do pracy i nauki?

Czy Twoje biurko spełnia swoje zadanie podczas nauki i pracy? Zastanawiasz się nad zakupem mebli z biurkiem i nie wiesz na jaki model się zdecydować? Musisz zobaczyć ten wpis!

Zobacz więcej