Stoliki kawowe i ławy skandynawskie(10 produktów)

Stolik kawowy Sanna 110

420 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stolik kawowy Sanna 60

330 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stolik kawowy Naviedo Gloss NV03

430 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stół rozkładany Prime/Nirus NST140

850 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Ława nowoczesna Nirus NL107

523 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Ława z szufladami Prime PL107

440 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Stolik kawowy Kostello K10

302 zł

Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Stoliki kawowe i ławy skandynawskie

Stoliki kawowe to niezbędny atrybut salonu. Swoją formą i detalami podkreślają jego styl.

Nowoczesne stoliki kawowe coraz częściej pełnią również funkcje dekoracyjne. Jeden główny stolik zostaje umieszczony bezpośrednio przed narożnikiem lub kanapą. Mniejsze modele zostają umiejscowione, bo ich bokach lub w towarzystwie fotela.

Wśród popularnych modeli stolików kawowych znajdują się modele w styku skandynawskim. Swoją popularność zyskały, dzięki lekkiej i zgrabnej formie. Skandynawskie stoliki kawowe charakteryzują się smukłymi nóżkami, często wysokimi. Nóżki przeważnie posiadają naturalny kolor drzewa. Ponadto meble skandynawskie posiadają jedną dominującą barwę i najczęściej jest to biel. Białe meble sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe oraz jaśniejsze. Biel świetnie odbija promienie słoneczne.

Stolik kawowy z półką

Niektóre modele stolików kawowych zostały wyposażone w dodatkowe półki lub szuflady. Mieszczą się one pod blatem stolika. Dzięki nim zyskujesz dodatkową przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów lub aktualnie czytanej książki. Ten rodzaj stolika doskonale sprawdzi się w niedużych pomieszczeniach, gdzie każda dodatkowa przestrzeń jest na wagę złota.

Zobacz też:

stolik kawowy

Stolik kawowy – idealny mebel do salonu

Jesteś w trakcie urządzania salonu? Warto zwrócić uwagę nie tylko na odpowiedni dobór meblościanki czy narożnika, ale także na stolik kawowy.

Zobacz więcej

salon- modne aranżacje

Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.

Aranżacja idealnego salonu to ogromne wyzwanie, zwłaszcza że to pomieszczenie jest wizytówką całego mieszkania. To w nim najczęściej przebywamy, relaksując się, spędzając czas z rodziną oraz przyjaciółmi.

Zobacz więcej

salon- modne aranżacje

Sypialnia w stylu skandynawskim na poddaszu

Urządzenie pomieszczeń na poddaszu wiąże się z ogromnymi wyzwaniami. Czy urządzenie sypialni na poddaszu sprawia Ci mnóstwo problemów?

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: