Biurko Samuelo

250 zł 345 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Biurko do biura Temero TM03

485 zł 510 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Biurko Ziturko ZT14

409 zł 430 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Biurko Ziturko ZT13

461 zł 485 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Biurko białe 1D1S Story SR03

517 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Biurko skandynawskie Kostello K12

935 zł
Dostawa: od 30 do 40 dni roboczych

Biurka skandynawskie

Biurka skandynawskie są doskonałym dopełnieniem aranżacji funkcjonalnego gabinetu, domowego biura i pokoju ucznia. Wielkość blatu zapewnia optymalną ilość miejsca do pracy i nauki. Ponadto utrzymane w tonacji chłodów północy biurka wyposażone są w szuflady i szafki na przybory, dzięki czemu komputer, dokumenty, podręczniki – wszystkie niezbędne akcesoria będą miały swoje miejsce. Takie rozwiązanie jest praktyczne, a przede wszystkim sprzyja utrzymaniu porządku w strefie pracy i nauki.

Proste bryły mebli w duecie z powściągliwym wzornictwem wprowadzą do wnętrza wrażenie harmonii i lekkości. Ponadto, biurka osadzone są na charakterystycznych dla stylu skandynawskiego nóżkach (dodatkowy atut: optyczne powiększenie pomieszczenia). Biurka dostępne są w stonowanej palecie barw, która opiera się o jasne kolory z lekką domieszką szarości i bieli.

Funkcjonalne i stylowe biurka skandynawskie pozwolą stworzyć przyjazną, a zarazem efektowną przestrzeń. Zobacz pozostałe meble skandynawskie na Mirjan24 i skompletuj designerskie wyposażenie pokoju młodzieżowego i home office.

Zobacz też:

pokój młodzieżowy

Jak urządzić pokój młodzieżowy na poddaszu – pomysły na wystrój dla wymagających.

Kiedy dzieci dorastają, zmieniają się też ich potrzeby. Z czasem ciasny pokój staje się już niekomfortowy i niewystarczający. Jeśli szukasz pomysłu jak przerobić nieużywane poddasze na nowy loft dla nastolatka, koniecznie zobacz ten wpis!

Zobacz więcej

Home Office – uporządkuj swój dzień pracy!

Praca z domu to ciekawe doświadczenie, z którego możesz się dużo dowiedzieć o sobie, a także zdobyć nowe umiejętności! Efektywnej, a zarazem przyjemnej pracy sprzyjać będzie przyjaźnie urządzona przestrzeń. Przyda się też kilka przygotowanych przez nas wskazówek.

Zobacz więcej

Pokój dziecka

Białe komody – modne sposoby na przechowywanie.

Komody to najlepszy sposób na przechowywanie zarówno w domu, w biurze, w salonie, jak i nawet w łazience. Dzięki praktycznym sztuczkom urządzisz wnętrze z elegancją i pomysłowością na miarę Skandynawii! Koniecznie zajrzyj na nasza blog. Czeka tam więcej porad i galeria zdjęć.

Zobacz więcej