Biurka skandynawskie

Biurko skandynawskie charakteryzuje się prostym, geometrycznym kształtem oraz minimalistyczną formą. Biurka te są funkcjonalne i praktyczne, często wyposażone w szuflady oraz półki, które pozwalają na łatwe przechowywanie różnych dokumentów i akcesoriów biurowych. Wprowadzą do wnętrza przyjemny, spokojny klimat.

(W tej kategorii znajduje się 7 produktów)

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Biurka skandynawskie są doskonałym dopełnieniem aranżacji funkcjonalnego gabinetu, domowego biura i pokoju ucznia. Wielkość blatu zapewnia optymalną ilość miejsca do pracy i nauki. Ponadto utrzymane w tonacji chłodów północy biurka wyposażone są w szuflady i szafki na przybory, dzięki czemu komputer, dokumenty, podręczniki – wszystkie niezbędne akcesoria będą miały swoje miejsce. Takie rozwiązanie jest praktyczne, a przede wszystkim sprzyja utrzymaniu porządku w strefie pracy i nauki.

Proste bryły mebli w duecie z powściągliwym wzornictwem wprowadzą do wnętrza wrażenie harmonii i lekkości. Ponadto, biurka osadzone są na charakterystycznych dla stylu skandynawskiego nóżkach (dodatkowy atut: optyczne powiększenie pomieszczenia). Biurka dostępne są w stonowanej palecie barw, która opiera się o jasne kolory z lekką domieszką szarości i bieli.

Funkcjonalne i stylowe biurka skandynawskie pozwolą stworzyć przyjazną, a zarazem efektowną przestrzeń. Zobacz pozostałe meble skandynawskie na Mirjan24 i skompletuj designerskie wyposażenie pokoju młodzieżowego i home office.