Kategorie

Stolik nocny Anrok P AR14

294 zł
Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Stolik nocny Anrok L AR13

294 zł
Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Stolik nocny Temero TM02 SNOC

225 zł
Dostawa: od 40 do 50 dni roboczych

Stolik nocny 1D1S Story SR07

237 zł
Dostawa: od 60 do 70 dni roboczych

Stoliki nocne skandynawskie

Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w naszym domu, gdyż spędzamy w niej 1/3 naszego życia. Dlatego warto zaprojektować ją tak, by była w pełni funkcjonalna i wprowadzała nas w stan odprężenia i relaksu. Na te dwie kwestie bez wątpienia wpływają meble. Meble do sypialni powinny być dobrane do naszego stylu życia oraz potrzeb.

Dla osób, które dobrze czują się w otoczeniu stylu skandynawskiego, zostały zaprojektowane kolekcje mebli o tym charakterze. Zestawy mebli oferują wygodne łóżka, pojemne szafy i komody oraz stoliki nocne.

Stoliki nocne skandynawskie

Stoliki nocne, choć są z pozoru małe, to pełnią ważną funkcję. Dzięki nim, po przebudzeniu mamy najważniejsze rzeczy pod ręką np. telefon lub zegarek. Dzięki stolikom nocnym i umieszczonych na nich lampkach, w środku nocy nie musimy przemierzać sypialni na oślep.

Czym charakteryzują się stoliki nocne skandynawskie? Stoliki nocne w stylu skandynawskim przede wszystkim charakteryzują się wysokimi, szczupłymi nóżkami. Przeważnie są w kolorze białym z akcentem o fakturze naturalnego drewna. Ponadto stoliki nocne mogą posiadać szafki lub otwarte półki.

Zobacz też:

łóżko do sypialni

Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel

Łóżka do sypialni zajmują wiele miejsca, szczególnie te przeznaczone dla pary, dlatego też łóżka z pojemnikami i szufladami są doskonałym rozwiązaniem do małych sypialni.

Zobacz więcej

łóżko do sypialni

Szara sypialnia. Zobacz najlepsze aranżacje w tym kolorze!

Neutralny charakter szarości świetnie dekoruje wnętrza sypialni. Zdobiąc ściany, meble i nierzadko puchaty dywan stanowi tło dla dowolnych dodatków.

Zobacz więcej

sypialnia

Wybieramy wygodne łóżka do sypialni

Sypialnia to nasza oaza spokoju przez duże „O”. Miejsce, gdzie odpoczywamy, relaksujemy się, śpimy i śnimy. To miejsce, gdzie spotykają się marzenia senne i te rzeczywiste.

Zobacz więcej