Stoliki nocne skandynawskie(5 produktów)

Stolik nocny 1D1S Story SR07

220 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Stolik nocny Kostello K15

255 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Stoliki nocne skandynawskie

Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w naszym domu, gdyż spędzamy w niej 1/3 naszego życia. Dlatego warto zaprojektować ją tak, by była w pełni funkcjonalna i wprowadzała nas w stan odprężenia i relaksu. Na te dwie kwestie bez wątpienia wpływają meble. Meble do sypialni powinny być dobrane do naszego stylu życia oraz potrzeb.

Dla osób, które dobrze czują się w otoczeniu stylu skandynawskiego, zostały zaprojektowane kolekcje mebli o tym charakterze. Zestawy mebli oferują wygodne łóżka, pojemne szafy i komody oraz stoliki nocne.

Stoliki nocne skandynawskie

Stoliki nocne, choć są z pozoru małe, to pełnią ważną funkcję. Dzięki nim, po przebudzeniu mamy najważniejsze rzeczy pod ręką np. telefon lub zegarek. Dzięki stolikom nocnym i umieszczonych na nich lampkach, w środku nocy nie musimy przemierzać sypialni na oślep.

Czym charakteryzują się stoliki nocne skandynawskie? Stoliki nocne w stylu skandynawskim przede wszystkim charakteryzują się wysokimi, szczupłymi nóżkami. Przeważnie są w kolorze białym z akcentem o fakturze naturalnego drewna. Ponadto stoliki nocne mogą posiadać szafki lub otwarte półki.

Zobacz też:

łóżko do sypialni

Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel

Łóżka do sypialni zajmują wiele miejsca, szczególnie te przeznaczone dla pary, dlatego też łóżka z pojemnikami i szufladami są doskonałym rozwiązaniem do małych sypialni.

Zobacz więcej

łóżko do sypialni

Nowoczesne sypialnie – 4 najtańsze rozwiązania

Nowoczesne sypialnie charakteryzują się przede wszystkim przemyślaną formą, pięknym wyglądem, funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania. Jeśli marzy Ci się aranżacja sypialni w stylu nowoczesnym, ale nie chcesz przepłacać, to koniecznie musisz zobaczyć, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zobacz więcej

sypialnia

Wybieramy wygodne łóżka do sypialni

Sypialnia to nasza oaza spokoju przez duże „O”. Miejsce, gdzie odpoczywamy, relaksujemy się, śpimy i śnimy. To miejsce, gdzie spotykają się marzenia senne i te rzeczywiste.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: