Stoliki nocne skandynawskie

(W tej kategorii znajduje się 6 produktów )

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Stolik nocny Anrok P AR14

349 zł Cena
Czas dostawy: do 10 dni roboczych
★★★★★
★★★★★

Stolik nocny Anrok L AR13

349 zł Cena
Czas dostawy: do 10 dni roboczych
★★★★★
★★★★★

Szafka nocna Ziturko ZT11

271 zł Cena regularna 285 zł Cena
Czas dostawy: od 15 do 20 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
  • -5%

Stolik nocny Kostello K15

365 zł Cena
Czas dostawy: od 20 do 25 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w naszym domu, gdyż spędzamy w niej 1/3 naszego życia. Dlatego warto zaprojektować ją tak, by była w pełni funkcjonalna i wprowadzała nas w stan odprężenia i relaksu. Na te dwie kwestie bez wątpienia wpływają meble. Meble do sypialni powinny być dobrane do naszego stylu życia oraz potrzeb.

Dla osób, które dobrze czują się w otoczeniu stylu skandynawskiego, zostały zaprojektowane kolekcje mebli o tym charakterze. Zestawy mebli oferują wygodne łóżka, pojemne szafy i komody oraz stoliki nocne.

Stoliki nocne skandynawskie

Stoliki nocne, choć są z pozoru małe, to pełnią ważną funkcję. Dzięki nim, po przebudzeniu mamy najważniejsze rzeczy pod ręką np. telefon lub zegarek. Dzięki stolikom nocnym i umieszczonych na nich lampkach, w środku nocy nie musimy przemierzać sypialni na oślep.

Czym charakteryzują się stoliki nocne skandynawskie? Stoliki nocne w stylu skandynawskim przede wszystkim charakteryzują się wysokimi, szczupłymi nóżkami. Przeważnie są w kolorze białym z akcentem o fakturze naturalnego drewna. Ponadto stoliki nocne mogą posiadać szafki lub otwarte półki.