Stolik nocny Temero TM02 SNOC

275 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafka nocna Ziturko ZT11

300 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Stolik nocny 1D1S Story SR07

291 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Stolik nocny Anrok P AR14

350 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Stolik nocny Anrok L AR13

350 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Stolik nocny Kostello K15

370 zł
Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Stoliki nocne skandynawskie

Sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie w naszym domu, gdyż spędzamy w niej 1/3 naszego życia. Dlatego warto zaprojektować ją tak, by była w pełni funkcjonalna i wprowadzała nas w stan odprężenia i relaksu. Na te dwie kwestie bez wątpienia wpływają meble. Meble do sypialni powinny być dobrane do naszego stylu życia oraz potrzeb.

Dla osób, które dobrze czują się w otoczeniu stylu skandynawskiego, zostały zaprojektowane kolekcje mebli o tym charakterze. Zestawy mebli oferują wygodne łóżka, pojemne szafy i komody oraz stoliki nocne.

Stoliki nocne skandynawskie

Stoliki nocne, choć są z pozoru małe, to pełnią ważną funkcję. Dzięki nim, po przebudzeniu mamy najważniejsze rzeczy pod ręką np. telefon lub zegarek. Dzięki stolikom nocnym i umieszczonych na nich lampkach, w środku nocy nie musimy przemierzać sypialni na oślep.

Czym charakteryzują się stoliki nocne skandynawskie? Stoliki nocne w stylu skandynawskim przede wszystkim charakteryzują się wysokimi, szczupłymi nóżkami. Przeważnie są w kolorze białym z akcentem o fakturze naturalnego drewna. Ponadto stoliki nocne mogą posiadać szafki lub otwarte półki.

Zobacz też:

łóżko do sypialni

Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel

Łóżka do sypialni zajmują wiele miejsca, szczególnie te przeznaczone dla pary, dlatego też łóżka z pojemnikami i szufladami są doskonałym rozwiązaniem do małych sypialni.

Zobacz więcej

toaletka

Kobiecy kącik we wnętrzu. Toaletka – jak wybrać tę odpowiednią?

Co, jeśli nasza przestrzeń nie jest wystarczająco duża, by móc urządzić w niej kobiecy kącik? Nic straconego! Nawet w niewielkim pomieszczeniu można wygospodarować, choć odrobinę przestrzeni tylko dla siebie.

Zobacz więcej

wygodny zagłówek do łóżka

Wygodny zagłówek do łóżka. Zestawienie najczęściej polecanych rozwiązań

Zagłówek do łóżka zapewnia wygodę podczas wieczornego odpoczynku. Szukając najlepszego rozwiązania do swojej sypialni, sprawdź zestawienie najchętniej wybieranych łóżek sypialnianych z zagłówkiem!

Zobacz więcej