Więcej kolorów

Regał Temero TM06 R1D1SZ

631 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Regał Temero TM04 R3D

729 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Regał Ziturko ZT03

625 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Regał niski Ziturko ZT05

569 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Regał Ziturko ZT04

379 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Regał niski Ziturko ZT06

519 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Regał otwarty z szufladą 1S Story SR02

699 zł
Dostawa: do 15 dni roboczych

Regał Kostello K7

392 zł
Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Regał Kostello K6

462 zł
Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Regały skandynawskie

Styl skandynawski coraz częściej gości w naszych domach. Trudno się dziwić – rozświetlone, jasne, funkcjonalne, a przede wszystkim przytulne pomieszczenia inspirowane skandynawską naturą rozkochają w sobie każdego!
Meble wykonane w stylu skandynawskim charakteryzują się czystością formy i stonowanymi barwami. Wszechobecne odcienie bieli, szarości, a nawet i czerni, oraz proste i nowoczesne formy zastosowane w ponadczasowych regałach świetnie współgrają z całą aranżacją, wprowadzając do wnętrza ciepło i funkcjonalność.
Skandynawskie regały umożliwią przechowywanie podręcznych przedmiotów, wyeksponują elementy dekoracyjne oraz poukładają ulubione książki.
Najatrakcyjniejszymi elementami skandynawskich regałów są zastosowane przy ich produkcji naturalne materiały, które najczęściej występują pod postacią wysokich nóżek bądź uchwytów, dodając tym samym lekkości oraz niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniom.
Regały wykonane w skandynawskim stylu są maksymalnie funkcjonalne oraz praktyczne. Dodają wnętrzom przytulności, nie zagracając przy tym pomieszczenia.

Zobacz też:

Meble w różnych stylach

Meble do salonu w różnych stylach – podążamy za trendami

Meble to inwestycja na długie lata. Wspaniale ocieplają wnętrza i dodają przytulności. Bez nich wnętrza wydają się ubogie, puste i zimne. Doskonale urozmaicą Twoją wolną przestrzeń.

Zobacz więcej

Home Office – uporządkuj swój dzień pracy!

Praca z domu to ciekawe doświadczenie, z którego możesz się dużo dowiedzieć o sobie, a także zdobyć nowe umiejętności! Efektywnej, a zarazem przyjemnej pracy sprzyjać będzie przyjaźnie urządzona przestrzeń. Przyda się też kilka przygotowanych przez nas wskazówek.

Zobacz więcej

Meble do salonu

Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.

Aranżacja idealnego salonu to ogromne wyzwanie, zwłaszcza że to pomieszczenie jest wizytówką całego mieszkania.

Zobacz więcej