Wybierz parametry:

Cena

105 zł - 1680 zł

Szerokość

20 - 220

Wysokość

20 - 215

Głębokość

20 - 65

Regały

regały,meble do pokoju,meble pokojowe,regał z półkami,regały do biura

Regały (112 produktów)

na stronę

Regały

Ponadczasowe meble są zarówno pięknymi dekoracjami, jak i praktycznymi elementami aranżacji wnętrz. Jednym z nich jest właśnie regał.
Tak na prawdę, to już od wieków służy on do przechowywania oraz eksponowania sterty książek i bibelotów. Jego forma jest tak prosta i zwyczajna, że kto by pomyślał, jak bardzo może pomóc i wzbogacić naszą aranżację. Przecież to połączenie tylko kilku desek, a często wprawia ludzi w zachwyt i zdumienie – jakie to może być piękne!

Regały często wchodzą w skład mebli systemowych lub obszernych meblościanek, ale bywa również dostępny jako odrębny, pojedynczy element całości.
Regały na książki można podzielić na: stojące oraz wiszące. Zazwyczaj różnią się wielkościami, ciężarem i możliwościami. Znakiem rozpoznawczym regałów są liczne półki, tworzące jedną, spójną całość.
Zazwyczaj mają formę otwartą – bez żadnych drzwiczek i przeszkleń. Jeśli jednak są wyposażone przeszklone drzwiczki, nazywane są powszechnie witrynami lub gablotami.

Regały nigdy nie stracą na popularności, a wręcz przeciwnie. Są to meble idealne do każdej aranżacji, dając nam dodatkową przestrzeń do przechowywania. Z powodzeniem sprawdzą się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym a nawet w łazience.

Jaki regał wybrać? Jaki będzie idealny?

Wszystko w dużej mierze zależy od potrzeb i możliwości. W ogromnym pomieszczeniu można spokojnie umieścić duży regał, który zajmie całą wolną ścianę pokoju. To idealne rozwiązanie dla posiadaczy pokaźnego księgozbioru, przy tworzeniu własnego kącika czytelniczego.
Dostępne są na rynku również modele dwustronne za pomocą których możesz podzielić pomieszczenie na dwie różne strefy wypoczynkowe z dostępem do ulubionej książki.

Trudne do aranżacji, małe pomieszczenia i kąty również można z dobrze zagospodarować za pomocą regałów i półek. W niewykorzystanych zazwyczaj przestrzeniach, jakimi są kąty pokoju idealne sprawdzą się regały narożne. Zajmują niewiele miejsca a efekt końcowy jest zdumiewający!

Jak widzisz, wszystko zależy od dostępnego miejsca i upodobań. Dla nas wybór jest prosty, teraz Twoja kolej!

Ostatnie komentarze klientów: