Ławostoły

Ławostół rozkładany i podnoszony ułatwi ci przekształcić salon w przestronną jadalnię! Ławostół to wyjątkowy design, niezwykła funkcjonalność oraz perfekcyjne zagospodarowanie przestrzenią! Zaskoczyli Cię niespodziewani goście? Rozłóż go i ciesz się chwilami spędzonymi z rodziną przy dużym stole.

(W tej kategorii znajduje się 3 produktów )

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Nowoczesne ławostoły to odpowiedź na stale zmieniające się potrzeby. Coraz mniejszy metraż naszych mieszkań pcha nas w kierunku wielofunkcyjnych i maksymalnie praktycznych rozwiązań. Zmotywowani odważnie łączymy niezbędne nam meble w jedną całość i poszukujemy oszczędzających miejsce propozycji. Świetnym przykładem jest tu, chociażby ławostół rozkładany, który na czas wspólnych posiłków lub odwiedzin przyjaciół zmienia się w stół o długości nawet 200 centymetrów.

Ławostół – co to jest?

Najprościej mówiąc, nowoczesne ławostoły są połączeniem ławy pokojowej ze stołem jadalnianym. Złożone zajmują niewiele miejsca, a patrząc na nie z boku można mieć wrażenie, że wyglądem niczym nie różnią się od przeciętnego stolika kawowego. Jak to zwykle bywa, diabeł tkwi w szczegółach, ponieważ w razie nagłej wizyty gości kilkoma ruchami zmieniają się w przestronny stół jadalniany.

W zależności od wybranego modelu ławostoły rozkładane i podnoszone mogą pomieścić nawet od 6 do 8 osób. Taką powierzchnię uzyskasz poprzez wydłużenie nóg lub uniesienie blatu ku górze. Zasadniczo sposób rozkładania jest indywidualny dla każdego z mebli, jednak tym, co liczy się najbardziej, jest imponujący efekt w postaci dodatkowego miejsca na przyjęcie odwiedzających cię gości.

Wybierają ławostół z automatem wspomagającym otwieranie, znacznie podwyższysz jakość codziennego korzystania z tego multifunkcjonalnego mebla. W takiej sytuacji, aby zwykła mała ława zyskała rozmiar stołu biesiadnego, wystarczy lekko unieść górny blat. Ten za pomocą specjalnego mechanizmu umożliwi nam rozłożenie mebla do optymalnej wysokości. Proste prawda?

Nowoczesne ławostoły rozkładane - dla kogo?

Nowej generacji ławy rozkładane do salonu przede wszystkim docenią właściciele małych kawalerek, którzy z uwagi na mikro powierzchnię swoich mieszkań szukają funkcjonalnych rozwiązań z potencjałem. Ustawiona przy narożniku lub kanapie ława rozkładana zgrabnym kształtem i ciekawym designem podkreśli wygląd tapicerki, a tym samym nadaj nutę charakteru całej przestrzeni salonu.

Jednak ładny wygląd to dopiero jeden z wyróżniających te meble walorów. Praktyczny atut to także dodatkowa wkładka, która umożliwia znaczne powiększenie blatu, a tym samym zapewnia komfortowe warunki do zjedzenia posiłku dla całej rodziny. Tym prostym sposobem kupno stołu do jadalni i stolika kawowego zastąpić można jednym praktycznym ławostołem.

Ławostół gdzie kupić, żeby nie przepłacić?

Mając na uwadze obecnie panujący trend na wyposażenie przestrzeni meblami charakteryzującymi się najwyższą funkcjonalnością, przygotowaliśmy dla państwa specjalną ofertę obejmującą najchętniej wybierane ławostoły w przystępnych cenach.

Szeroki wybór kolorów, który dostępny jest na karcie każdego z produktów, umożliwia niemal idealne dopasowanie mebla do osobistych potrzeb i preferencji. Najpopularniejszy jest oczywiście ławostół biały, zaraz za nim model w głębokiej czerni, a także gama odcieni imitujących wygląd drewna. Dostępne wybarwienia pasują do każdego stylu aranżacyjnego, dzięki czemu współgrają tak z nowoczesnym, jak i klasycznym, a także skandynawskim wystrojem wnętrz.