Wybierz parametry:

Cena

210 zł - 4080 zł

Szerokość

55 - 165

Wysokość

70 - 80

Głębokość

80 - 95

Stoły

stół rozkładany,stół do kuchni,stoły,stoły kuchenne,stoły rozkładane

Stoły (73 produktów)

na stronę

Stoły

Stół od zawsze figuruje jako symbol wzmacniania więzi rodzinnych. Jest jednym z mebli, który towarzyszy rodzinie w dobrych i złych chwilach. Im liczniejsza rodzina tym musi być większy. Blat o czterech nogach nie tylko służy jako miejsce do spożywania wspólnego posiłku, ale też jest bardzo użyteczny podczas świętowania urodzin, imienin, rocznic członków rodziny i przyjaciół. Okrągły, kwadratowy, prostokątny – dopasowany do pomieszczenia i potrzeb użytkowników. W naszym domowym ognisku najchętniej przyjmujemy gości przy suto zastawionym stole do jadalni. Prawdziwą radość sprawia nam spędzanie niezapomnianych chwil w gronie najbliższych przyjaciół.

W zależności od wielkości salonu, jadalni czy kuchni mogą Państwo wybrać odpowiedni stół dla całej rodziny. Nasze stoły zachwycają wyjątkowym designem i precyzyjnym wykonaniem.

Stół do salonu to bardzo ważny wybór, miejsce w jego szczycie zazwyczaj zajmują najstarsza osoba z rodziny, gospodarz lub solenizant. Takie modele stołów łatwiej łączyć w dłuższe zestawienia, które pomieszczą większą liczbę biesiadników. Jest to przydatna opcja, zwłaszcza w przypadku organizacji różnego typu imprez.

Proponujemy Państwu bogaty wybór stołów w różnych wymiarach, stylach i kształtach idealnie pasujące do Państwa wnętrz. Poniższy opis z pewnością pomoże Państwu dobrać odpowiedni dla siebie model stołu.

Stoły do jadalni

Tysiące rodzin zasiada do każdego posiłku wspólnie. Niestety bardzo duża część gospodarstw domowych nie ma takiej możliwości, z powodu dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, nadgodzin w pracy czy wielozmianowością czasu aktywności zawodowej. Jednak w ciągu całego tygodnia polskie rodziny dbają o wygospodarowanie co najmniej jednego dnia do spędzenia wspólnie chociaż kilku godzin. Rozrywkowe gry, zabawy i rozmowy, dzielenie się jedzeniem odbywa się przy stole. Towarzyszą temu emocje, zbliżające do siebie domowników. Najczęściej weekend jest okazją do oficjalnego niedzielnego obiadu. Na stole do jadalni uwalnia ciepło tradycyjny rosół, a najbliżsi wymieniają się uśmiechami i komplementami. W razie odwiedzin niespodziewanych gości przydaje się stół rozkładany, zawsze gotowy do przyjęcia przybyszy z otwartymi rękoma. Cały nastrój tworzony jest przy stole, który stanowi fundament prawidłowych relacji rodzinnych. Ważne, aby stół do jadalni był dobrze oświetlony, naturalnym, spokojnym światłem. Nie od dziś wiadomo, że na zachowanie przyjemnej atmosfery przy stole ogromny wpływ ma barwa światła.

Stoły do salonu

Salon aranżowany jest zazwyczaj w konkretnym stylu, dopasowanym do pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu. Masywną kanapę i fotele z ekoskóry dopełni elegancki stół do salonu. Ten pokój jest zazwyczaj miejscem do spotkań w mniejszym gronie. Częstym akompaniamentem zgromadzenia przy stole jest obraz telewizora, bądź dźwięk muzyki płynącej z głośników kina domowego. Wygodniejsza forma zebrania w pokoju odbywa się na kanapach, wygodnych poduszkach. Wyraz spotkania nie jest już taki oficjalny, jak przy stole do jadalni.

Stoły do kuchni

Stół kuchenny często służy do przygotowywania smacznych posiłków. W efekcie gotowe i pachnące potrawy są spożywane razem z naszymi krewnymi. Zaraz obok lodówki i aneksu, stół do kuchni to kluczowy element kulinarnego miejsca. Prawidłowe doświetlenie strategicznych miejsc w pomieszczeniu gwarantuje użytkownikom komfort funkcjonowania. Lampa nad stołem rzuca promienie świetle na wszystko to, co znajduje się na stole oraz na każdego z siedzących.

Podkreślenie detali

Nasze stoły posiadają ciekawe elementy wyróżniające, które przykuwają uwagę wszystkich gości. Niestandardowe nóżki stołu, w stylu barokowym są hitem od wielu lat. W połączeniu z owalną płytą tworzy wymarzony mebel do salonu, jadalni czy kuchni. Z kolei masywne nogi stołu doskonale odnajdują się w eleganckim, klimatycznym pomieszczeniu. Nasze rozkładane stoły są praktycznym rozwiązaniem, w mieszkaniach, gdzie często organizowane są spotkania rodzinne. Wygodne i łatwe w obsłudze zmechanizowane stoły rozkładane są niezastąpione podczas wielogodzinnych uroczystości. Niektóre nasze modele posiadają delikatne wstawki w postaci ozdobnego żłobienia na nogach. Przykładem innowacyjnego pokreślenia piękna stołu do salonu jest model Attention, w którym blat został wykonany w białym połysku, a pozostałe elementy w surowym drewnie.

Fantazyjne stoły do mieszkania

Oferowane przez nas stoły bukowe zostały starannie wykonane z myślą o Państwa najwyższej wygodzie. Posiadamy bogatą ofertę kolorów, w zależności od modelu stołu, Państwa wnętrze podkreślą głębokie brązy, śnieżna biel, zmysłowa czerń. Jeżeli posiadają Państwo więcej miejsca w mieszkaniu, polecamy zakup większego stołu. Dodatkowe miejsce zawsze może się przydać. Blaty naszych stołów zostały wzmocnione naturalną okleiną pozyskaną z naturalnego drewna. Stosowany przez nas lakier poliuretanowy posiada większą odporność na czynniki chemiczne i mechaniczne.

Wszystkie nasze meble są objęte 24 - miesięczną gwarancją, a zamówienia dowożone są do klienta zupełnie za darmo.

Zobacz też

  1. Jak wybrać idealny zestaw do jadalni?

Ostatnie komentarze klientów: