Konsola

(W tej kategorii znajduje się 12 produktów)

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
★★★★★
★★★★★

Konsola Brulpin 1K

Cena 439 zł
Cena regularna 532 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -17%
  • W magazynie
★★★★★
★★★★★

Konsola Tonkor Gold TT104

Cena 489 zł
Cena regularna 543 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -10%
  • W magazynie
★★★★★
★★★★★

Konsola Colours CS07

Cena 559 zł
Cena regularna 699 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -20%
★★★★★
★★★★★

Zestaw mebli Colours I

Cena 828 zł
Cena regularna 956 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -13%
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Chcesz, aby odwiedzających Cię gości przywitało stylowe i pięknie urządzone pomieszczenie? Nowoczesna konsola do przedpokoju to dokładnie coś dla ciebie! Ustawiona blisko wejścia przede wszystkim w dobrym stylu upiększy wygląd holu. W kwestii funkcjonalności sprawdzi się jako miejsce, w którym odłożysz klucze, telefon czy nawet odebrana właśnie pocztę. Mała konsola kocha także świeże kwiaty! Postawione na blacie w pięknym wazonie zaprezentują się doskonale.

Nowoczesne konsole do przedpokoju

Najnowsze propozycje przede wszystkim wyróżniają się doskonałym wyglądem. Spośród naszej oferty do każdej stylistyki wnętrza możesz dobrać optymalne rozwiązanie. W eleganckim przedpokoju świetnie sprawdzi się konsola glamour, w stylu loftowym, a także konsola metalowa z blatem w kolorze drewna, betonu lub marmuru. Drobna konstrukcja konsoli do przedpokoju nie przytłoczy wystroju, a w zamian tchnie powiew świeżości i dobrego stylu.

Pośród naszych minimalistycznych propozycji znajdziesz również konsole wzbogacone o półki. Taki układ mebla znacznie zwiększa jego funkcjonalność, a także powierzchnię na ekspozycję dodatków do przedpokoju. Górny blat to dobre miejsce na ustawienie dekoracyjnego organizera. Ułatwi on przechowywanie poczty, kluczy i innych drobnych, ale za to bardzo ważnych przedmiotów.