Panele tapicerowane

(W tej kategorii znajduje się 13 produktów)

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Panele tapicerowane jako niebanalne ozdoby, mają moc upiększania naszych domowych wnętrz. Ich miękkie kształty sprawiają, że pomieszczenia zyskują przytulność i sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę. Nawet surowy wystrój staje się przyjazny i nabiera zdecydowanie domowego charakteru.

Nowoczesne panele tapicerowane na ścianę są łatwe w montażu, dzięki czemu niewielkim nakładem czasu, możemy zupełnie odmienić wygląd wnętrza. Łatwość w utrzymaniu ich w czystości zapewni wysokogatunkowa tkanina obiciowa. Materiał będzie też ciekawą bazą kolorystyczną, która posłuży nam do tworzenia różnorodnych aranżacji.

W Mirjan24 przygotowaliśmy dla Ciebie tapicerowane panele ścienne w różnych kształtach i rozmiarach. Pozwolą one na ułożenie ciekawych wzorów będących elementem dekoracyjnym ściany. Od małych detali, aż po tapicerowane ścianki.

Designerskie panele ścienne w salonie

Do korzyści z posiadania paneli tapicerowanych w salonie należy przede wszystkim poprawa akustyki pomieszczenia. Ze względu na budowę oraz optymalną gęstość, tkaniny pochłaniają dźwięki, wygłuszając tym samym wnętrze. Do zauważalnych od razu walorów należy także redukcja pogłosu.

Tzw. „miękkie ściany” zwiększają także bezpieczeństwo bawiących się w salonie dzieci. Dzięki tej cesze często wykorzystywane są także do dekoracji pokoi urządzanych dla najmłodszych członków naszych rodzin.

Panele tapicerowane w przedpokoju

Oferowane przez nas panele ścienne tapicerowane kapitalnie sprawdzają się w przedpokoju. Jako tło dla szafki na buty z siedziskiem będąc miękkim oparciem dla pleców podczas zmiany obuwia. Z kolei przymocowane do jednej z pozostałych ścian udekorują witającą gości przestrzeń.

Tapicerowane panele są rozwiązaniem dedykowanym do przestrzeni narażonych na zabrudzenia. Jedną z nich jest również hol i długi korytarz. Z kolei, z ich ocieplających wygląd wnętrza właściwości skorzysta otwarta antresola i pomieszczenia użyteczności publicznej.

Panele tapicerowane w sypialni

Miękkie panele ścienne przede wszystkim zastosowanie znalazły w sypialni. Zastępując zagłówek łóżka, często rozpościerają się na całą ścianę. Stanowią wtedy szykowną dekorację naszej codziennej strefy snu. Równie efektownie prezentują się panele w mniejszej wersji. Przymocowane do ściany nieco szerzej niż powierzchnia spania łóżka.

Gdzie kupić panele tapicerowane?

Dekoracyjne panele tapicerowane na ścianę kupisz w sklepie Mirjan24 - szeroki wybór modnych kolorów i rozmiarów. Zrób bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.