BEST SELLERS

Przedpokój(45 produktów)

Przedpokój

Wchodząc do domu pierwsze na co napotykamy to przedpokój. Jest wizytówką naszego domu, a zarazem miejscem gdzie zostawiamy niezbędne nam rzeczy do wyjścia, takie jak płaszcz, klucze czy parasol. Dobrze zorganizowany przedpokój ułatwi nam życie i usprawni każde wyjście z domu, pozwalając zaoszczędzić czas. Czasem jest to trudne zadanie, bo pomieszczenie to z reguły jest małe i ma skomplikowaną konstrukcję, dlatego w przedpokoju powinny się znaleźć tylko niezbędne meble. Często zastanawiamy się jak urządzić go, aby był funkcjonalny i przestronny? Oprócz praktycznych mebli do przedpokoju, istnieje kilka trików, aby optycznie powiększyć pomieszczenie bez kucia ścian. Pomalowanie powierzchni na jasne kolory, zastosowanie wysokiego połysku w meblach czy zawieszenie dużego lustra to tylko kilka z nich.

Kompaktowe garderoby do przedpokoju

Zazwyczaj garderoba to system mebli do przedpokoju, na którą składa się między innymi komoda, wieszak, lustra a nawet szafa. Jeśli mamy mały i skomplikowany układ pomieszczenia zakup takiej garderoby będzie idealny, ponieważ możemy swobodnie ustawiać meble.  Trzymając się zasady „im mniejszy przedpokój tym większe lustro” możemy w łatwy sposób powiększy optycznie pomieszczenie.

Wieszaki do przedpokoju

Choć wieszaki pełnią funkcję, podręcznego miejsca na okrycia wierzchnie, jednak warto zastanowić się nad jego formą. W wąskim przedpokoju sprawdzą się bardziej wieszaki przytwierdzone do ściany niż stojące, a jasne kolory mebli go dodatkowo powiększą.

W roli głównej - szafa do przedpokoju

Bardzo pomysłowym rozwiązaniem jest zakup szafy do przedpokoju, która będzie pełnić funkcję schowka na okrycia wierzchnie i buty. Jednak warto spojrzeć na szafę innym okiem, ponieważ posiada ona również walory estetyczne. Szeroka oferta dekorów od tradycyjnych oklein o strukturze drewna do nowoczesnych wykonań na wysoki połysk, da nam duże pole do popisu. Ogromnym atutem jest duży wybór szerokości szaf, co pozwoli nam dobrać odpowiedni mebel do naszego pomieszczenia. Jej prosta konstrukcja wprowadzi do przedpokoju przestronność. Trafnym pomysłem jest zakup szafy z lustrem, która nie dość, że optycznie powiększy przedpokój to pozwoli na przejrzenie całej sylwetki przed wyjściem z domu. Szafy te w większości modeli, posiadają drążki na rzeczy wiszące, także z powodzeniem zastąpi nam wieszak, a strefa z półkami będzie doskonała na różnego rodzaju drobiazgi, szale, czapki czy odzież sezonową.

Niezbędnik w przedpokoju czyli szafka na buty

Bardzo ważnym wyposażeniem przedpokoju jest szafka na buty, która pozwoli nam uniknąć nieestetycznie stojącego obuwia, które zagracają pomieszczenie. Oprócz dostosowania jej do wnętrza mamy wybór między tradycyjnymi szafkami, a konstrukcją ze specjalnymi uchylnymi frontami. Niska szafka może służyć jako miejsce gdzie możemy usiąść i wygodnie zmienić buty. Nasza oferta daje Państwu możliwość dogodnego zagospodarowania miejsca.

Aranżacja małego przedpokoju nie jest łatwa, ale trzymając się kilku zasad stworzymy przedpokój przestronny i funkcjonalny. Stawiajmy na prostotę, a charakter wnętrza nadawajmy poprzez dodatki , takie jak ramki ze zdjęciami, obraz czy zegar. Przedpokój z reguły nie posiada okien dlatego pamiętajmy również o oświetleniu, które odpowiednio dobrane będzie zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Warto zwrócić uwagę aby zostawić odpowiednią szerokość w strefie wejściowej 120 m i w strefie przejściowej 90 cm. Optymalnie dobrane meble nie będą zakłócały ciągu komunikacyjnego. Unikając ciemnych i wzorzystych deseni oraz przytłaczających mebli, osiągniemy efekt o jaki nam chodziło. Tworząc nasze meble do przedpokoju, mamy na uwadze nie tyko estetykę, ale również jakość, aby meble były trwałe i służyły przez długie lata

Zobacz też:

przedpokój inspiracje

Przedpokój - inspiracje

Zobacz jak pięknie można zaaranżować to pomieszczenie!

Zobacz więcej

przedpokój w bloku - inspiracje

Mały przedpokój w bloku

Przedpokój w bloku i jego aranżacja, spędza Ci sen z powiek? Zajrzyj do nas!

Zobacz więcej

mały przedpokój

5 sposobów na optyczne powiększenie przedpokoju

Jesteś właścicielem małego przedpokoju? Sprawdź sposoby na jego optyczne powiększenie!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: