Panele tapicerowane

(W tej kategorii znajduje się 13 produktów)

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Hol, korytarz i przedpokój to pomieszczenia tworzące strefę wejścia w każdym domu. Chcąc, aby tak domowników, jak i odwiedzających nas gości przywitała funkcjonalna i ładnie urządzona przestrzeń, zastosujmy panele tapicerowane do przedpokoju. Szeroka gama kolorystyczna tkanin pokrywających każdy panel, umożliwia tworzenie wielu modnych połączeń i kompozycji.

Praktyczne zastosowanie paneli tapicerowanych w przedpokoju:

  • zabezpieczenie ścian przed otarciami, zabrudzeniem i powstawaniem uszkodzeń,
  • wypełnienie miękkich ścian wewnątrz nowoczesnej garderobianki,
  • stworzenie wyjątkowej dekoracji, podkreślenie stylu pomieszczenia.

Układając panele tapicerowane w przedpokoju, stworzysz także wspomniane wyżej miękkie ściany, czyli tzw. softwall. Z ich wygłuszających właściwości skorzystają przede wszystkim mieszkańcy bloków, domów szeregowych i tych w zabudowie bliźniaczej. Kilka warstw komponentów stłumi dźwięki dochodzące z korytarza, co szczególnie ucieszy osoby mieszkające przy klatce schodowej.

Atutem tego rodzaju elementów jest także fakt, iż panele tapicerowane na ścianę garderoby, tak jak i innych pomieszczeń w domu, przymocujesz w łatwy sposób. Wystarczy Ci do tego klej montażowy! Baw się, komponuj, mieszaj kształty i kolory! Efekt zależy wyłącznie od Twojej fantazji.