Kuchnie modułowe

(W tej kategorii znajduje się 6 produktów)

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Każda kuchnia jest inna i każda wymaga indywidualnego podejścia do jej aranżacji. Organizacja funkcjonalnej przestrzeni kuchennej to jedno z najważniejszych zadań przydzielonych podczas urządzania tego pomieszczenia.
Bez względu na to, czy jesteś posiadaczem małej, czy nieco bardziej przestronnej kuchni, zdecyduj się na modułowe meble kuchenne.

Kuchnie modułowe zapewnią domownikom możliwość komfortowego korzystania z kuchni na co dzień, pozwalając zagospodarować każdy wolny centymetr pomieszczenia.
Podczas projektowania kuchni z meblami modułowymi zyskujesz możliwość doboru odpowiednich szafek kuchennych, które dostępne są w uniwersalnych wymiarach i kolorach.

Meble kuchenne modułowe oferują kilka kolorów frontów dzięki którym, każda kuchnia nabierze charakteru, a także bardziej indywidualnych i spersonalizowanych cech.
Różnorodność materiałów, bogactwo wzorów i stylów sprawiają, że z łatwością można wybrać to, co trafia w gust użytkowników.
Elementy, które indywidualnie dobierzesz spośród dostępnych propozycji, możesz dowolnie zestawiać obok siebie, tworząc wymarzony i spójny zestaw kuchenny. Musisz jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach, które pomogą w doborze zabudowy kuchennej.

Wymiar szafek ma znaczenie

W kuchni najważniejsza jest ergonomia i funkcjonalność, która ułatwia przygotowywanie posiłków. Dokładnie przemyśl swoje potrzeby i oczekiwania. Przed zakupem mebli kuchennych, dokładnie zmierz przestrzeń, w której planujesz umieścić zabudowę kuchenną. Pomoże to w doborze szafek i ich odpowiedniego rozmiaru.

W zależności od modelu, mamy do wyboru szafki kuchenne o szerokości: 15, 30, 40, 45, 50, 60, 80 cm – wiszące i stojące. Standardowe wymiary pozwolą współgrać meblom z dostępnymi na rynku sprzętami AGD oraz dodatkowym wyposażeniem wewnętrznym, który pozwoli doskonale zorganizować przestrzeń.

Ponadto znajdziesz tutaj również funkcjonalne słupki kuchenne, które pozwolą maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce, a także szafki kuchenne narożne, umożliwiające lepiej wykorzystać przestrzeń kuchni. Dzięki nim zaaranżujesz nawet najtrudniejsze pomieszczenie!
Dzięki kuchniom modułowym zyskujesz możliwość zagospodarowania kuchni w dowolnym kształcie – U, L, G czy też wzdłuż jednej ze ścian.

Kuchnie modułowe, nazywane również systemowymi są indywidualną decyzją użytkownika. Podstawową zaletą takich mebli jest niższa cena niż w przypadku zabudowy kuchennej wykonywanej na wymiar.