Kuchnia

(20 produktów)

Kuchnia

Kuchnia jest sercem każdego domu. Spędzamy w niej najwięcej czasu i dlatego warto wyposażyć ją w meble o niebanalnym wyglądzie, które idealnie zapełnią przestrzeń i stworzą przy tym dużą powierzchnię użytkową. W tej kategorii znajdują się meble, które pomogą Państwu stworzyć kuchnie swoich marzeń. Piękną i funkcjonalną, w których każdy element znajdzie miejsce. Sprostamy wymaganiom każdego klienta – w ofercie posiadamy nowoczesne meble do kuchni, o gładkich, prostych frontach, jak również klasyczne o strukturach drewna. Szeroka gama kolorów i nowoczesne rozwiązania sprawią, że Twoja kuchnia będzie bardzo funkcjonalna. Posiadamy także duże, narożne meble kuchenne, które sprawdzą się w dużych pomieszczeniach. Fronty wykonane w wysokim połysku nadają kuchni niesamowitego charakteru. Meble kuchenne z naszej oferty stworzą doskonały duet z krzesłami i stołami z naszej oferty.

Stół kuchenny

W każdym domu powinien znaleźć się stół, przy którym rodzina może wspólnie usiąść i porozmawiać. Zjeść razem obiad lub kolacje. Ponadto, stół w kuchni często pełni rolę zastępczego blatu kuchennego, na którym można porozkładać szereg składników do przygotowywanego obiadu lub uruchomić produkcję ciastek, które uwielbia cała rodzina. W ofercie Mirjan24 znajdują się stoły dla 4 osób oraz duże modele stołów, z możliwością rozłożenia.

Krzesła do kuchni

W Mirjan24 oferujemy krzesła do kuchni w różnym stylu, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do aranżacji. Krzesła posiadają tapicerowane siedzisko, a w niektórych modelach również oparcie. Oferujemy wygodę, styl oraz dobrą cenę produktów. Krzesła możesz zakupić indywidualnie lub w komplecie. W naszej ofercie znajdują się również zestawy stół z krzesłami dla 4, 6, 8, 10 a nawet 12 osób.

Narożniki kuchenne

Alternatywą dla kuchennych zestawów stół + krzesła, są narożniki kuchenne. Jest to doskonałe rozwiązanie, które w pełni wykorzysta przestrzeń kuchenną. Dużą zaletą narożników kuchennych jest tapicerowana, wygodna ława, w której wnętrzu znajduje się schowek na domowe akcesoria tj. torby na zakupy.

Zobacz też:

kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia to nie tylko piękne meble, to serce domu. To właśnie tu spędzamy większość swojego czasu, przygotowując posiłki. Więc warto do aranżacji kuchni, wykorzystać rozwiązania, które zapewnią wysoki komfort użytkowania w codziennych pracach kuchennych.

Zobacz więcej

mała kuchnia

Mała kuchnia w bloku – Jak urządzić?

Mała kuchnia w bloku to zmora dla osób tam mieszkających i chcących się wprowadzić. 5 tysięcy drzwi, 2 tysiące okien, 2 tysiące lokatorów, tak w skrócie można opisać jeden z najsłynniejszych bloków w Polsce, obowiązkowy obiekt wycieczek w czasach PRL – Mrówkowiec we Wrocławiu.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: