Podnóżki

(W tej kategorii znajduje się 5 produktów)

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Podnóżek to bardzo prosty i uniwersalny mebel, który znajdzie swoje miejsce w każdym pomieszczeniu naszego domu. Podnóżek do fotela jest jego najczęstszym zastosowaniem. Nie ma nic bardziej komfortowego i przyjemnego od powrotu do domu po ciężkim dniu, po czym ułożenia swych nóg na czymś tak wygodnym. Nasze nogi codziennie wykonują mnóstwo pracy, dlatego warto je w ten sposób odciążyć. Mebel ten jest również przydatny dla pracowników biurowych, którzy przez cały dzień trzymają nogi w podobnej pozycji. Nie zaznał wygody ten, kto nie miał takiego rozwiązania w swoim salonie!

Jest to pierwsze zastosowanie podnóżka, ale ma jeszcze kilka innych! Pełni również funkcję dekoracyjną, odpowiednio dobrany będzie idealnie komponował się z Twoimi fotelami i innymi meblami. Szczególnie polecamy je we wnętrzach skandynawskich. Dzięki swoim drewnianym, ozdobnym nóżkom doskonale się w nich odnajdzie.

Co jeszcze? Można je wykorzystać jako dodatkowe miejsca siedzące, pełniąc wtedy rolę pufy. Szczególnie mogą przypaść do gustu osobom chcącym dodać jakiś element do swojego przedpokoju. Podnóżek ułatwi zakładanie butów, a dzięki jego kompaktowym rozmiarom, bez problemu można w razie potrzeby przenieść go do salonu, czy sypialni, bądź przechowywać w szafie.