Podnóżek Florence
W magazynie
Więcej kolorów

Podnóżek Florence

225 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Więcej kolorów

Pufa na nóżkach Eligia

475 zł
Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Pufa nowoczesna Temero

525 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Pufa nowoczesna Naviedo

525 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Pufa nowoczesna Naviedo Gloss

490 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Podnóżek Florence Sale

219 zł 345 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Fotel tapicerowany Heimif
Nowość
Więcej kolorów

Podnóżek Heimif

825 zł
Dostawa: od 30 do 40 dni roboczych

Podnóżki

Podnóżek to bardzo prosty i uniwersalny mebel, który znajdzie swoje miejsce w każdym pomieszczeniu naszego domu. Podnóżek do fotela jest jego najczęstszym zastosowaniem. Nie ma nic bardziej komfortowego i przyjemnego od powrotu do domu po ciężkim dniu, po czym ułożenia swych nóg na czymś tak wygodnym. Nasze nogi codziennie wykonują mnóstwo pracy, dlatego warto je w ten sposób odciążyć. Mebel ten jest również przydatny dla pracowników biurowych, którzy przez cały dzień trzymają nogi w podobnej pozycji. Nie zaznał wygody ten, kto nie miał takiego rozwiązania w swoim salonie!

Jest to pierwsze zastosowanie podnóżka, ale ma jeszcze kilka innych! Pełni również funkcję dekoracyjną, odpowiednio dobrany będzie idealnie komponował się z Twoimi fotelami i innymi meblami. Szczególnie polecamy je we wnętrzach skandynawskich. Dzięki swoim drewnianym, ozdobnym nóżkom doskonale się w nich odnajdzie.

Co jeszcze? Można je wykorzystać jako dodatkowe miejsca siedzące, pełniąc wtedy rolę pufy. Szczególnie mogą przypaść do gustu osobom chcącym dodać jakiś element do swojego przedpokoju. Podnóżek ułatwi zakładanie butów, a dzięki jego kompaktowym rozmiarom, bez problemu można w razie potrzeby przenieść go do salonu, czy sypialni, bądź przechowywać w szafie.

Zobacz też:

Pufy do przedpokoju

Pufy do siedzenia z przypadku czy potrzeby?

Pufy są uniwersalnymi meblami, które na pierwszy rzut oka wydają się zbędne, ale nic bardziej mylnego! To wygodne rozwiązanie, za które podziękuje Ci twój kręgsłup.

Zobacz więcej

jak wyczyścić sierść z tapicerki

Jak czyścić sierść z tapicerki?

Czy Twoje zwierzęta zostawiają sierść na tapicerce? Masz problemy z usuwaniem jej? Koniecznie zajrzyj do tego artykułu, by poznać kilka sztuczek w tym temacie!

Zobacz więcej