Meblościanki loftowe

(W tej kategorii znajduje się 11 produktów)

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
★★★★★
★★★★★

Meblościanka Boho IX

Cena 2 760 zł
Cena regularna 2 845 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -3%
★★★★★
★★★★★

Meblościanka Boho VI

Cena 2 158 zł
Cena regularna 2 225 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -3%
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Styl loftowy na stałe zagościł w naszych wnętrzach. Urządzając salon w takiej formie, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na meblościankę loft. Połączenie ciekawych faktur z prostą formą sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych jak i w klasycznych aranżacjach.

Meblościanka do salonu w stylu loft

Meble loftowe do salonu to doskonały wybór na niecodzienny projekty. Wielu z nas mogą się wydawać zbyt chłodne w wyglądzie, jednak to właśnie potwierdza ich uniwersalność. Wybierając meblościankę, musimy skupić się na tym, czego potrzebujemy, gdyż styl loft to wiele rozwiązań. Możemy pójść w bardziej przeszkolone witryny, dające pole do manewru jeśli idzie o ekspozycje różnych przedmiotów. Warto spróbować także zabudowanych zestawów, które ukryją to, czego nie chcemy pokazać odwiedzającym gościom. Praktyczny okaże się także stolik rtv.

Meblościanka w stylu loft z czym połączyć

Pokój z samą meblościanką w stylu loft nie budzi zachwytu. Zatem jak dobrać resztę mebli. Nie jest to skomplikowane zadanie, ponieważ styl loftowy daje pole do nieograniczonych połączeń. Można oczywiście dobrać pozostałe rzeczy według jednego klucza. Jednak śmiało możemy pokusić się także o mieszanie kolorów i faktur.