BEST SELLERS

Meblościanki(199 produktów)

na stronę

Meblościanki

Nowoczesne meblościanki nie są już toporne i ciężkie. Ich wygląd przez lata ewoluował i stał się estetyczny i zgrabny. Oferowane przez nas meblościanki to gwarancja wysokiej jakości, szybkiej dostawy i najniższej ceny. Idąc z duchem czasu produkujemy nowoczesne linie meblościanek o niepowtarzalnych i wyjątkowych kształtach. Pogrubiane blaty i przeszklone witryny przyciągają wzrok i wzbudzają zachwyt gości. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór modeli oraz dodatków, które trafią w najbardziej wymagające gusta. Dla miłośników klasyki zaprojektowaliśmy tradycyjne linie w stonowanych odcieniach do eleganckich i wytwornych wnętrz. Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów w naszych meblościankach stosujemy akcesoria, dzięki którym używanie ich będzie jeszcze przyjemniejsze. Wybierają meble z Mirjan24 masz pewność wieloletniej satysfakcji z ich użytkowania.

Meblościanki do salonu

Salon to doskonałe miejsce do wykorzystania meblościanki. Dzięki niej masz gwarancję, że meble pokojowe będą do siebie pasować i nadadzą pomieszczeniu konkretnego stylu. Konstrukcja meblościanek polega na łączeniu ze sobą kilku elementów w zestaw mebli. Najczęściej jego podstawą jest szafka RTV, która stanowi centralny punkt zestawu.

Wśród kolejnych elementów meblościanki panuje większa dowolność. Do wybory są komody, które mogą posiadać zarówno szuflady jak i szafki. Komody do salonu często posiadają przeszkolone fronty, dzięki czemu sprawdzą się do ekspozycji ulubionych przedmiotów.

Witryny oraz wisząc szafki to następne warianty występujące w meblościankach. Tworząc dużo miejsca do przechowywania domowych akcesoriów oraz posiadają przeszklone części ekspozycyjne. Coraz częściej w zestawach do salonu można spotkać duże szafy na ubrania. To rozwiązanie sprawdzi się w sytuacji gdy pomieszczenie pełni zarówno funkcję salonu jak i sypialni.

Zobacz też:

meble w różnych stylach

Meble do salonu w różnych stylach

Niezdecydowanie, to dość popularna kwestia jeśli chodzi o styl aranżacyjny swoich pomieszczeń. Nie wiesz jaki pasuje do Ciebie najbardziej? Zerknij do naszego wpisu.

Zobacz więcej

meble modułowe do salonu

Wielofunkcyjne meble do nowoczesnego salonu

Co kryje się pod nazwą „wielofunkcyjne meble”? Koniecznie musisz zobaczyć, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi!

Zobacz więcej

trendy wnętrzarskie

Trendy wnętrzarskie które pokochasz!

Trendy z roku na rok, nieustannie się zmieniają. Jaki więc styl wybrać, by ciągle być na topie?

Zobacz więcej

meble do salonu

Jasne meble pokojowe do 1000 zł

Jasne meble pokojowe do 1000 zł – 5 najpopularniejszych zestawów.

Zobacz więcej

meble do salonu

Przytulny Salon

Możesz odmienić styl salonu w kilku prostych krokach. Zainspiruj się naszą aranżacją przytulnego salonu!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: