Narożniki w stylu loftowym

(W tej kategorii znajduje się 15 produktów)

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Styl loftowy zyskuje coraz większą popularność i to z pewnością długo się nie zmieni. Meble industrialne są bardzo różnorodne, powstaje coraz więcej nowości, dlatego każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Cechami rozpoznawalnymi tego stylu są: funkcjonalność, nowoczesność, minimalizm i prostota.

Narożniki loftowe, to przede wszystkim głębokie kolory, oraz charakterystyczne nóżki. Ciemne, najczęściej albo wykonane są ze stali, albo ją przypominające. Zachowują minimalistyczny charakter, typowy dla mebli loftowych. Jest to najbardziej charakterystyczna cecha wyglądu tego stylu. Sprawiają, że całość staje się wyrafinowana i szykowna.
Proste kształty, brak zbędnych detali. Narożnik w stylu industrialnym jest elegancki i ponadczasowy, odrzuca zbędne finezje. Jego budowa często jest modułowa, zapewnia miejsce do wypoczynku i siedzenia dla wielu osób.

Jeżeli chodzi o kolory – wybrać możemy zarówno stonowane, uniwersalne barwy, jak szarość, czy biel. Nieco bardziej odważne odcienie sprawdzą się równie dobrze. Interesującą opcją może być narożnik loftowy w kolorze zielonym, bądź granatowym. W ten sposób postawimy na wyróżniający się element w naszym pomieszczeniu. Styl loftowy to przede wszystkim możliwość wyrażenia siebie!

Meble loftowe są również funkcjonalne, nie inaczej jest w przypadku narożników industrialnych. Często możemy spotkać modele z funkcją spania, dzięki której zawsze będziemy mogli zapewnić nocleg swoim gościom. Narożniki te mają w sobie również dodatkowe miejsca na pościel.