BEST SELLERS

Narożniki(291 produktów)

na stronę

Narożnik do salonu Alvin Sale

2 711 zł 3 025 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik do salonu Wales

3 020 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik do salonu Alvin

2 845 zł 3 025 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik nowoczesny Elsie

3 065 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik duży Genero Sale

3 119 zł 3 215 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik duży Genero

3 210 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik do salonu Dalmir U

1 715 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik do salonu Dalmir Lux

1 366 zł 1 438 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik do salonu Debian

1 074 zł 1 285 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik rozkładany Dino Sale

2 340 zł 2 410 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Narożnik z funkcją spania codziennego Agata Sale

3 029 zł 3 115 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Narożnik z funkcją spania Lumin Sale

2 080 zł 2 160 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Kanapa narożna z funkcją spania Tony Sale

2 970 zł 3 090 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Narożnik rozkładany Tony Bis Sale

3 054 zł 3 160 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Narożnik do salonu Fanero LED

2 020 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Narożnik z półką Majore Sale

1 620 zł 1 705 zł

Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Narożnik z zagłówkami Matiz

3 415 zł 4 595 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik do salonu Anamas

3 018 zł 3 550 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik do salonu Erydan

3 100 zł 3 410 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik z funkcją spania Minneapolis

2 231 zł 2 530 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik nowoczesny Thompson

2 223 zł 2 445 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik mały Valencia

2 475 zł 3 025 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik nowoczesny Giza Midi

3 135 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik do spania Piniata

1 540 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik nowoczesny Giza 2rR2P Maxi

3 430 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik pokojowy Madrid

1 857 zł 1 955 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik do salonu Giza U

4 520 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożnik z pojemnikiem na pościel Giza Mini

2 508 zł 2 640 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Narożniki

Narożnik to przestronny mebel, oferujący mnóstwo miejsca do siedzenia dla domowników i odwiedzających nas gości. Łączy w sobie wygodę kanapy i fotela umożliwiając odpowiedni wypoczynek. Oprócz walorów wizualnych pełni również szereg innych praktycznych funkcji.
Mebel ten cechuje się masywną konstrukcją, która zwykle przybiera odpowiednie kształty. Może występować w formie litery „L” bądź „U” pozwalając oszczędzić mnóstwo miejsca w pomieszczeniu.
W zależności od wybranego modelu, narożniki w salonie bądź pokoju dziennym zwykle mają z góry przydzielone miejsce – idealnie potrafią zaaranżować niezagospodarowany kąt w pomieszczeniu. Sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych salonach. Wszystko jednak zależy od wybranych rozmiarów i formy narożnika.
W nieco większych wnętrzach narożnik może stanowić także element, który doskonale wydzieli poszczególne strefy, oddzielając strefę wypoczynkową od kuchni bądź jadalni.

Narożnik z funkcją spania

Narożnik z funkcją spania szczególnie sprawdza się w pomieszczeniach wielofunkcyjnych, które za dnia służą jako pokój gościnny czy też salon, a w nocy przemieniają się w komfortowe miejsce do spania i wypoczynku dla właścicieli bądź zostających na noc gości. Warto wiedzieć, że narożnik z funkcją spania codziennego powinien charakteryzować się odpowiednimi komponentami. Szczególnie zalecana jest pianka wysokoelastyczna (HR) oraz sprężyny faliste. Takie narożniki do spania dobrze będzie podpierały ciało oraz je odprężał w trakcie snu. W ofercie sklepu znajduje się ponad 250 modeli. A dużą popularnością cieszą się małe narożniki z funkcją spania, które doskonale sprawdzą się w mniejszych mieszkaniach oraz kawalerkach. Często w rozkładanych narożnikach występuje również,  obszerny schowek, w którym pomieścisz zarówno pościel, jak i koce czy też ubrania sezonowe. Narożniki z funkcją spania tanio kupisz w Mirjan24, nie tracą na jakości praz walorach estetycznych.

Narożnik prawostronny czy lewostronny?

Oto jest pytanie! Wiele osób ma problemy z określeniem odpowiedniej strony narożnika. Czym się różnią? Jak wybrać? Narożnik prawostronny to taki, którego tzw. „leżanka” czy też krótsza jego część znajduje się po prawej stronie. Narożnik lewostronny – analogicznie do prawej, jeśli „leżanka” znajduje się po lewej stronie narożnika. Jak to sprawdzić?

Decydując się na zakup najlepiej, jeśli staniesz przed miejscem, w którym ma się znaleźć narożnik. Tylko i wyłącznie wtedy możesz określić, czy potrzebujesz narożnika prawo, czy lewostronnego. Jeżeli wyobrażając sobie narożnik w pokoju, uznasz, że krótsza część, tzw. „leżanka” powinna znaleźć się po lewej stronie, to masz wtedy pewność, że potrzebujesz narożnika lewostronnego. Kiedy to jednak część po prawej stronie powinna być krótsza, to powinieneś wybrać narożnik prawostronny.

Jeśli jednak nie masz pewności co do doboru odpowiedniej strony, warto zdecydować się na narożnik uniwersalny, którego stronę wybierasz dopiero przy montażu. W tym przypadku nie musisz martwić się o nieodpowiednio dobraną stronę. Zaletą narożnika uniwersalnego jest także jego łatwość w dopasowaniu go do aranżacji. W razie zmiany jego położenia nie musimy zmieniać go na nowy mebel.

Skandynawskie narożniki

To niezmienny hit ostatnich lat. Narożnik w stylu skandynawskim cechuje się prostotą i funkcjonalnością. Jego cechą rozpoznawczą są wysokie nóżki, które nadają mu lekkości, dodając przy tym niesamowitego charakteru.
Oprócz walorów wizualnych wysokie nóżki umożliwiają także łatwe zachowanie czystości pod meblem.
Stonowana kolorystyka i naturalne materiały to kolejny wyznacznik mebli skandynawskich. Forma narożników skandynawskich jest prosta i funkcjonalna.
Narożniki skandynawskie mimo swej surowej formy potrafią znakomicie ocieplić pomieszczenie, sprawiając, że stanie się ono bardziej przytulne, zachęcając do wypoczynku!

Nowoczesne narożniki

Narożnik w nowoczesnym wydaniu charakteryzuje się prostą i nieskomplikowaną konstrukcją oraz dodatkowymi funkcjami, w które może zostać on wyposażony.
Mogą one posiadać regulowane zagłówki, dodatkowe schowki w postaci szuflad, barków czy pojemników na pościel oraz komfortową funkcję spania.
Kolorystyka nowoczesnych narożników jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu z łatwością dopasujesz mebel do aranżacji swojego pomieszczenia.
Odpowiednio dobrany nowoczesny narożnik może stworzyć wygodny kącik wypoczynkowy dla Ciebie i Twoich najbliższych!

Mirjan24 narożniki

W ofercie Mirjan24 znajdują się tanie narożniki, które oferują wygodne i praktyczne rozwiązania. A także modne wzory i wysokiej jakości tkaniny, które uchronią narożnik przed płowieniem, czy przetarciami. Jeśli natomiast potrzebujesz duży narożnik, to polecamy wybrać model na wzór litery "U", który zapewni dużo miejsca siedzącego oraz wygodną leżankę. Natomiast mały narożnik przyjął formę na wzór litery "L". Tanie narożniki z funkcją spania to doskonały sposób na urządzenie nie tylko salonu, ale również pokoju młodzieżowego czy pokoju dla gości.

Zobacz też:

mały narożnik skandynawski

3 nowoczesne małe narożniki

Szukasz małego narożnika do niewielkiego salonu? Sprawdź nasze trzy propozycje, które wybraliśmy na podstawie najczęściej zamawianych małych narożników.

Zobacz więcej

narożnik do małego pokoju

Narożnik do małego pokoju - propozycje

Komfortowy seans filmowy, a także czas spędzony z najbliższymi - właśnie to charakteryzuje wygodny narożnik pokojowy. Masz jednak mały pokój i nie potrafisz się zdecydować? Poznaj nasze 3 propozycje.

Zobacz więcej

narożnik pokojowy

Narożnik pokojowy - centrum domowego życia

Szukamy sprytnych i uniwersalnych rozwiązań, które nie tylko zaspokoiłyby potrzeby, ale też spełniały marzenia o lepszym i komfortowym codziennym życiu.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: