Regały loftowe

(W tej kategorii znajduje się 13 produktów)

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
★★★★★
★★★★★

Regał industrialny Runoya I

Cena 339 zł
Cena regularna 375 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -10%
  • W magazynie
★★★★★
★★★★★

Regał pokojowy Motez

Cena 425 zł
Cena regularna 469 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -9%
  • W magazynie
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Funkcjonalność i dobry styl to cechy charakteryzujące niemal każdy regał loftowy. Tym, co jako pierwsze wpada w oko patrzącym na nie osobom, jest surowa stylistyka. Najczęściej występujące połączenie metalu z deseniem drewna podkreśla inspirowana wnętrzami starych magazynów estetykę mebla. Co więcej, wprowadza naturalna surowość, która pokochali właściciele mieszkań urządzonych właśnie w stylu loftowym.

Inspirowane wystrojem starych magazynów regały loftowe – najlepsze dopełnienie aranżacji

Nowoczesny minimalizm z dużą domieszką surowości to etykieta, która na stałe przywarła do mebli loftowych. Rozwiązania wprost z warsztatów i hal przemysłowych z entuzjazmem przenieśliśmy już do swoich domów, mieszkań i zakładów pracy. Doposażając przestrzeń w takie regały, zwiększamy jej funkcjonalność, a także dbamy o wyjątkowy wygląd aranżacji.

Regały loftowe w domu i w biurze. Poznaj szereg zastosowań

Dobry design, jakim charakteryzuje się regał loft, można wykorzystać na wiele sposobów. Przede wszystkim sprawdzi się jako wyjątkowa dekoracja lekko przemysłowych wnętrz. Mocne kolory w połączeniu z metalową bazą podkreślają surowy, inspirowany wnętrami starych fabryk charakter. Ustawiając na półkach doniczki z kwiatami, ulubione książki i dekorujące pokój bibeloty spotęgujesz chłodny klimat loftu.

Innym niż dekoracyjne zastosowaniem, jakie w naszych mieszkaniach znajduje regał metalowy loft, jest dzielenie poszczególnych stref w jednym, dużym pokoju. Korzystając z tych samych modeli, możemy efektownie podzielić też open space w pomieszczeniu biurowym.