Komody loftowe

(W tej kategorii znajduje się 54 produktów )

Pokazano 1-54 z 54 pozycji
Pokazano 1-54 z 54 pozycji

Najchętniej wybieranym elementem wystroju wnętrz loftowych jest komoda. Nic dziwnego – ten mebel najlepiej oddaje industrialny charakter mieszkania, który cechuje się surowością, minimalizmem oraz neutralną kolorystyką.

Komody loftowe to proste, oszczędne w stylistyce bryły, oparte na czarnych, zazwyczaj metalowych nóżkach. Przyciągają uwagę swoją oryginalnością i nadają pomieszczeniu wyrazisty charakter.

Komody w stylu loft dostępne są w różnych wariantach – najczęściej spotykane są te w kolorze drewna wyposażone w pojemne szuflady lub półki. Dużą popularnością cieszy się również połączenie drewnianego korpusu z czarnymi, matowymi frontami oraz metalowymi uchwytami. Taka komoda loft wpisuje się w nowoczesne wnętrza bez przepychu dekoracji, w których rządzi prostota i funkcjonalność.

Meble loftowe są nie tylko niezwykłą ozdobą, ale również zapewniają ogrom miejsca do przechowywania. Szereg praktycznych szuflad i półek pomieści sporą ilość przedmiotów i uporządkuje przestrzeń. Niektóre modele posiadają bezuchwytowy system otwierania frontów, który podtrzymuje oszczędną, industrialną stylistykę mebli.