Szafki nocne loftowe

(W tej kategorii znajduje się 11 produktów )

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Przemysłowe zacięcie stylu loftowego pokochały wnętrza naszych sypialni. Głębokie kolory, geometryczne bryły, a także ograniczone do minimum zdobienia to seria cech, którymi charakteryzuje się szafka nocna loftowa. W ten kanon z powodzeniem wpisują się także modele industrialne i w nieco cięższym wariancie klasyki.

Stolik nocny - loftowy dodatek do modnie urządzonej sypialni

Uzupełnieniem urządzonej na wzór starych warsztatów i byłych hal przemysłowych sypialni są stoliki nocne. Ustawiony po prawej i lewej stronie łóżka mebel to pomocnik, który zapewnia podręczne miejsce na budzik lub inne akcesoria.

Z praktycznego punktu widzenia, stoliki nocne loft pozwalają na przechowywanie drobnych przedmiotów w sypialni. Ułożone w szufladach kosmetyki, odłożona na blacie książka i okulary – każda z tych rzeczy znajdzie swoje miejsce w ustawionej obok łóżka szafce.

Piękno, jakim wyróżniają się meble loftowe, zamyka się w poniższej liście najbardziej poszukiwanych cech:

  • deseń drewna z akcentem w ciemnym kolorze,
  • stabilna rama lub nóżki wykonane z metalu,
  • minimalistyczne uchwyty w wybarwieniu podstawy,
  • skromne i powściągliwe zdobienia.

W roli podręcznych schowków doskonale sprawdza się także mała konsola loft. Połączenie metalowej ramy ze skromnym blatem to przestrzeń pozwalająca na zdjętej na noc biżuterii, a ustawienie stojącej lampki nocnej.