Ławki ogrodowe

Ławka ogrodowa doskonale wkomponuje się w naturalne otoczenie. Posiada wiele zalet. To doskonałe miejsce na wypoczynek, ale też idealny schowek na poduszki, koce lub akcesoria do pielęgnacji roślin. Przekonaj się jaka jest praktyczna i uzupełnij swoją strefę relaksu na świeżym powietrzu.

(W tej kategorii znajduje się jeden produkt)

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Wiosna i piękne, słoneczne dni to idealny moment, by korzystać ze świeżego powietrza. Dla wielbicieli takiego relaksu idealna będzie ławka ogrodowa. To jeden z niezbędnych elementów, kiedy tworzysz w swoim ogrodzie bądź na tarasie strefę wypoczynkową. Sprawdzi się także na balkonie, a jej dodatkowe funkcje z pewnością przyczynią się do komfortowego użytkowania. Usiądziesz z ulubioną książką, wypijesz z gośćmi kawę. To tylko dwa warianty, gdzie ławka do ogrodu zagra jedną z głównych ról.

Ławka ogrodowa – wykonanie

Na rynku dostępnych jest wiele modeli ławek ogrodowych. Ten element ogrodowego wyposażenia jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny. Wykonany najczęściej z tworzywa sztucznego przypominającego drewno. Jego zaletą jest odporność na działanie warunków atmosferycznych. Mebel ten nie wymaga także impregnacji. Można nim śmiało zastąpić klasyczne, drewniane meble ogrodowe.

Ławka na balon, ławka do ogrodu

Jej zastosowanie jest bardzo szerokie. Dzięki temu, że ławka świetnie sprawdzi się zarówno w jednym jak i w drugim miejscu, można ją śmiało nazwać wielozadaniową. Oprócz funkcji czysto rekreacyjnych, może pełnić także rolę schowka na poduszki lub inne rzeczy. Niektóre modele zostały wyposażone w skrzynię do przechowywania. Zatem ławka ogrodowa ze skrzynią to mebel, który ma wiele zastosowań, przez co jest niezwykle praktyczny.