Ławka ogrodowa z pojemnikiem Antyd

499 zł 689 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Ławki ogrodowe

Wiosna i piękne, słoneczne dni to idealny moment, by korzystać ze świeżego powietrza. Dla wielbicieli takiego relaksu idealna będzie ławka ogrodowa. To jeden z niezbędnych elementów, kiedy tworzysz w swoim ogrodzie bądź na tarasie strefę wypoczynkową. Sprawdzi się także na balkonie, a jej dodatkowe funkcje z pewnością przyczynią się do komfortowego użytkowania. Usiądziesz z ulubioną książką, wypijesz z gośćmi kawę. To tylko dwa warianty, gdzie ławka do ogrodu zagra jedną z głównych ról.

Ławka ogrodowa – wykonanie

Na rynku dostępnych jest wiele modeli ławek ogrodowych. Ten element ogrodowego wyposażenia jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny. Wykonany najczęściej z tworzywa sztucznego przypominającego drewno. Jego zaletą jest odporność na działanie warunków atmosferycznych. Mebel ten nie wymaga także impregnacji. Można nim śmiało zastąpić klasyczne, drewniane meble ogrodowe.

Ławka na balon, ławka do ogrodu

Jej zastosowanie jest bardzo szerokie. Dzięki temu, że ławka świetnie sprawdzi się zarówno w jednym jak i w drugim miejscu, można ją śmiało nazwać wielozadaniową. Oprócz funkcji czysto rekreacyjnych, może pełnić także rolę schowka na poduszki lub inne rzeczy. Niektóre modele zostały wyposażone w skrzynię do przechowywania. Zatem ławka ogrodowa ze skrzynią to mebel, który ma wiele zastosowań, przez co jest niezwykle praktyczny.

Zobacz też:

aranżacja balkonu w bloku

Pomysły na balkon w bloku

Szukasz rozwiązania, jak urządzić mały balkon w bloku? Zobacz nasze sposoby na zielony balkon w bloku.

Zobacz więcej

aranżacja balkonu w bloku

Modne meble ogrodowe – inspiracje

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie modnych mebli ogrodowych, które doskonale sprawdzą się w Twojej strefie relaksu!

Zobacz więcej

aranżacja balkonu w bloku

Jakie meble do ogrodu wybrać? Na co zwracać uwagę?

Słoneczne, długie dni. To dobry moment na zakup mebli do ogrodu! Wyobrażasz sobie ten wypoczynek na fotelu wiszącym? Książka w ręce, na stoliku orzeźwiający napój. Relaksujesz się, słuchając szumiących liści. Wiatr delikatnie muska twoje ciało. Brzmi dobrze, prawda? Jednak na co powinno zwracać się uwagę w przypadku mebli ogrodowych? W tym artykule przedstawimy cztery ważne cechy.

Zobacz więcej