lustra,lustro,lustra pokojowe,lustro do pokoju,lustra łazienkowe,lustra do przedpokoju
Więcej kolorów

Lustro Kelly KL16

349 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Lustro wiszące Xavier XV-9

358 zł 377 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Lustro Domardon DM16

276 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Lustro Naris N16

269 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Lustro wiszące Verdek VD04

168 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Lustro Kostello K14

241 zł
Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych
Więcej kolorów

Lustro Car CR20

151 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Lustro Inna IN24

120 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Lustra pokojowe

Planując aranżacje wnętrz warto zadbać o detale. A wśród nich z pewnością znajdują się lustra pokojowe. Lustro nie tylko zadba o ciekawy efekt wizualny pomieszczenia, ale również może sprawić, że pomieszczenie optycznie się powiększy. Przed zawieszeniem lustra warto sprawdzić jego ustawienie, na różnych ścianach. Dzięki temu przekonasz się, na której ścianie wygląda najlepiej oraz w którym położeniu odbija najwięcej światła.

Lustro do salonu

Jeśli Twój salon jest mały warto rozważyć zakup naprawdę dużego lustra, który optycznie powiększy pomieszczenie. Takie lustro powinno być zamontowane od ziemi, najlepiej po sam sufit. Inne popularne miejsce na zawieszenie lustra to nad kanapą. Takie połączeniu nadaje pomieszczeniu nowoczesnego charakteru. Lustro możesz również zawiesić nad komodą. Jeśli zdecydujesz się na jedno większe, możesz uzyskać efekt toaletki, a jeśli zdecydujesz się na kilka mniejszych luster np. w różnym stylu, uzyskasz ciekawy efekt wizualny.

Lustro według zasad feng shui

Starożytne zasady feng shui dość mocno określają to, gdzie powinno znajdować się lustro. Wedle wierzeń w jadalni lustro powinno odbijać syto zastawiony stół, dzięki temu Twój dobrobyt zostanie pomnożony. Natomiast lustro nie powinno znajdować się naprzeciwko drzwi, gdyż w ten sposób będzie z domu uciekać szczęście.

Lustra w ofercie Mirjan24

W ofercie Mirjan24 znajduje się duży wybór luster pokojowych, które możesz dopasować do stylu wnętrza oraz zakupionych mebli, tworząc spójny zestaw. Ponadto w ofercie dominują lustra, która posiadają ramę. Lustro w ramie imitującej drewno nabierają eleganckiego charakteru. Natomiast lustra w białej ramie wyglądają nowocześnie.

Zobacz też:

salon

Sprawdzone meble do salonu. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Meble w salonie stanowią najważniejszy element nie tylko dekoracyjny, ale także użytkowy. To właśnie one w razie potrzeby ukryją zbędne przedmioty oraz pozwolą na łatwą i poręczną segregację rzeczy codziennego użytku.

Zobacz więcej

Salon - nowoczesne meble

Bierzemy pod lupę nowoczesny salon. Jak zaprojektować, wykończyć i umeblować wnętrze.

Salon jako miejsce, w którym spędzamy najwięcej naszego wolnego czasu, a także przyjmujemy gości, zasługuje na specjalne wyróżnienie. Dlatego też urządzając go, dopieszczamy najdrobniejsze szczegóły, aby stał się wizualnie pięknym, a także funkcjonalnym.

Zobacz więcej

Optyczne powiększenie przedpokoju

5 sposobów na optyczne powiększenie przedpokoju.

Lustro to świetny trick, który sprawi, że pomieszczenie optycznie się powiększy. Zobacz co jeszcze możesz zrobić, by powiększyć pomieszczenie!

Zobacz więcej