Lustra pokojowe

(W tej kategorii znajduje się 15 produktów)

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
★★★★★
★★★★★

Lustro Henaki 50

Cena 116 zł
Cena regularna 129 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -10%
  • W magazynie
★★★★★
★★★★★

Lustro wiszące Verdek VD04

Cena 157 zł
Cena regularna 165 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -5%
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Planując aranżacje wnętrz warto zadbać o detale. A wśród nich z pewnością znajdują się lustra pokojowe. Lustro nie tylko zadba o ciekawy efekt wizualny pomieszczenia, ale również może sprawić, że pomieszczenie optycznie się powiększy. Przed zawieszeniem lustra warto sprawdzić jego ustawienie, na różnych ścianach. Dzięki temu przekonasz się, na której ścianie wygląda najlepiej oraz w którym położeniu odbija najwięcej światła.

Lustro do salonu

Jeśli Twój salon jest mały warto rozważyć zakup naprawdę dużego lustra, który optycznie powiększy pomieszczenie. Takie lustro powinno być zamontowane od ziemi, najlepiej po sam sufit. Inne popularne miejsce na zawieszenie lustra to nad kanapą. Takie połączenie nadaje pomieszczeniu nowoczesnego charakteru. Lustro możesz również zawiesić nad komodą. Jeśli zdecydujesz się na jedno większe, możesz uzyskać efekt toaletki, a jeśli zdecydujesz się na kilka mniejszych luster np. w różnym stylu, uzyskasz ciekawy efekt wizualny.

Lustro według zasad feng shui

Starożytne zasady feng shui dość mocno określają to, gdzie powinno znajdować się lustro. Wedle wierzeń w jadalni lustro powinno odbijać syto zastawiony stół, dzięki temu Twój dobrobyt zostanie pomnożony. Natomiast lustro nie powinno znajdować się naprzeciwko drzwi, gdyż w ten sposób będzie z domu uciekać szczęście.

Lustra w ofercie Mirjan24

W ofercie Mirjan24 znajduje się duży wybór luster pokojowych, które możesz dopasować do stylu wnętrza oraz zakupionych mebli, tworząc spójny zestaw. Ponadto w ofercie dominują lustra, która posiadają ramę. Lustro w ramie imitującej drewno nabierają eleganckiego charakteru. Natomiast lustra w białej ramie wyglądają nowocześnie.