Ławy

Ława do salonu jest ważnym elementem aranżacji wnętrza. Dzięki niej stworzysz przytulną strefę do odpoczynku i relaksu w pokoju dziennym. Blat to idealne miejsce na napoje, przekąski czy ozdoby. Ławy mają różną formę i funkcjonalność — idealnie dopasujesz je do swojego domu i osobistych preferencji.

Ława pokojowa Tilderi

689 zł
  • ozdobne lamele
  • miejsce na przechowywanie
  • nowoczesny design

do 5 dni roboczych

Sprawdź

Ława do salonu Empire

399 zł
  • stabilny stelaż
  • solidne wykonanie
  • nowoczesny design

do 5 dni roboczych

Sprawdź

(W tej kategorii znajduje się 38 produktów )

Pokazano 1-38 z 38 pozycji

Ławostół A37

2 245 zł Cena regularna 2 363 zł Cena
★★★★★
★★★★★
  • -5%
Pokazano 1-38 z 38 pozycji

Udana aranżacja salonu, nie może obejść się bez funkcjonalnych mebli. Jednym z najważniejszych, zaraz po wygodnym narożniku bądź kanapie jest ława. Pozwoli ona stworzyć przyjazną przestrzeń do codziennego relaksu w salonie.

Do czego służy i jak powinna wyglądać?

Ława pokojowa to mebel ponadczasowy, który w salonie bądź w pokoju dziennym służy jako niezbędny pomocnik. Jest doskonałym miejscem na odłożenie podręcznych akcesoriów – pilota od telewizora, gazet czy słodkości. Świetnie współgra z każdą aranżacją pomieszczenia, poczynając od stylu skandynawskiego, poprzez klasyczny aż po nowoczesny. Ten niewielki mebel jest przysłowiową „wisienką na torcie” każdego wnętrza, znajdując się zawsze w centrum zainteresowania.

Ława jest meblem, który często mylony jest ze stolikiem kawowym. Wszystko ze względu na swą zbliżoną konstrukcję, rozmiary oraz funkcję, jakie pełni w danym pomieszczeniu.

Ława kawowa posiada charakterystyczną budowę o prostych, nieskomplikowanych i geometrycznych liniach. Często model ten posiada funkcjonalną półkę pod blatem czy też szuflady, które stanowią dodatkowe miejsce na niezbędne akcesoria. To właśnie tam znajdziesz miejsce na gazety oraz rzeczy, które powinny być zawsze w zasięgu ręki. Podczas wizyt przyjaciół to właśnie ława stanie się dodatkową przestrzenią, na której umieścisz talerzyki, filiżanki z ulubioną herbatą czy też szklanki z sokiem.

Na rynku istnieją również inne funkcjonalne modele tzw. ławostoły, które świetnie sprawdzają się w wielofunkcyjnych wnętrzach pełniących funkcję salonu i jadalni. Na co dzień odgrywają rolę niewielkich stolików, które świetnie współgrają z wygodną kanapą a od święta bądź w razie potrzeby mogą rozłożyć się do odpowiedniej wielkości i wysokości tak, by zapewnić odpowiednie miejsce do spożywania posiłków czy biesiadowania w rodzinnym gronie, pełniąc funkcję stołu.

Bez względu na to, który model ławy wybierzesz, masz pewność, że będzie ona strzałem w dziesiątkę!