Wybierz parametry:

Cena

135 zł - 3450 zł

Szerokość

50 - 145

Wysokość

40 - 80

Głębokość

50 - 85

Ławy pokojowe

ława,ławy,wystrój,aranżacja,pokój dzienny,salon

BEST SELLERS

Ławy pokojowe (64 produktów)

Ławy pokojowe

Piękne i funkcjonalne ławy pokojowe to dobry akcent wśród mebli. Popołudniowy relaks czy poranna kawa smakują najlepiej w wygodnym fotelu, a pełną wygodą jest miejsce na słodkości i kubek. To tutaj kładziesz pilot do telewizora, czy odkładasz książkę. Nasza oferta przedstawia 80 modeli ław. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Ławy pokojowe

Czy to pokój nastolatka, czy salon, w każdym z nich potrzebne są ławy pokojowe. Nastolatek przyjmie przy niej rówieśników, a ty swoich gości. Piękna ława pokojowa to jak kropka nad „i” dla Twojego wnętrza. Może nadać mu charakteru i zmienić styl. Spójrz więc na ławę, jak na stylowy akcent w pokoju.

Ławy nowoczesne

Ławy nowoczesne charakteryzują się prostą linią i wysoką funkcjonalnością. Stąd znajdziesz wśród nich ławy szklane, na wysoki połysk, rozkładane, a nawet ławostoły. Wśród naszych modeli znajdziesz takie perełki, jak ławy tapicerowane i pikowane w stylu Glamour. Dodatkowe elementy ław tj. szuflady i półki będą dobrym schowkiem na książki, piloty i inne akcesoria. Ławy nowoczesne mogą być również dobrym przejściem między różnymi stylami mebli w pokoju.

Zobacz też

  1. Stoliki kawowe do salonu

Ostatnie komentarze klientów: