Wybierz parametry:

Cena

85 zł - 1995 zł

Rodzaj sprężyny

Pianka poliuretanowa

Pianka wysokoelastyczna

Pianka lateksowa

Pianka termoelastyczna

Mata kokosowa

Właściwości antyalergiczne

Właściwości antygrzybiczne

Właściwości ortopedyczne

7 stref twardości

Materac dwustronny

Rozmiar dziecięcy materaca

Stelaż regulowany

Wysokość

2 cm - 26 cm

Materace i stelaże

Promocje

materace,stelaże,dwustronny,materac,stelaż,dziecięcy,dla dziecka,ze strefami twardości

BEST SELLERS

Materace i stelaże (102 produktów)

na stronę

Materace i stelaże

Materace i stelaże to kategoria, w której każdy znajdzie materac zapewniający mu najwyższy komfort wypoczynku. Oferujemy szeroki wybór materacy i stelaży, które zdecydowanie trafią w gusta każdego klienta. Posiadamy w swojej ofercie materace i stelaże w różnych wymiarach, a także w różnym stopniu twardości - miękkie, średnio twarde oraz twarde....

Materace i stelaże to kategoria, w której każdy znajdzie materac zapewniający mu najwyższy komfort wypoczynku. Oferujemy szeroki wybór materacy i stelaży, które zdecydowanie trafią w gusta każdego klienta. Posiadamy w swojej ofercie materace i stelaże w różnych wymiarach, a także w różnym stopniu twardości - miękkie, średnio twarde oraz twarde. Idealnie pasują do oferowanych przez nas łóżek sypialnianych, jak i dziecięcych.

Posiadamy standardowe, sprężynowe materace, jak również rozwiązania bardziej nowoczesne. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo zarówno materace wykonane z dodatkiem maty kokosowej, które zawierają szereg właściwości antyalergicznych i antygrzybicznych, jak i materace posiadające właściwości ortopedyczne, przeciwodleżynowe, czy dobrze dopasowujące się do kształtu ciała. Każdy znajdzie u nas idealny produkt, trafiający w 100% w jego potrzeby i gusta.

Oprócz materacy możemy również zaproponować stelaże. Posiadamy w asortymencie stelaże klasyczne, jak i elektryczne, które mogą być idealną propozycją dla wielbicieli wszelkiego rodzaju gadżetów, udogodnień i nowoczesnych rozwiązań technicznych. Stelaż elektryczny zdecydowanie ułatwia regulację, a także stwarza więcej możliwych pozycji spania. 

Więcej

Ostatnie komentarze klientów: