Wybierz parametry:

Cena

135 zł - 1080 zł

Długość

65 cm - 180 cm

Szerokość

60 cm - 115 cm

Wysokość

55 cm - 140 cm

Fotele

fotele do salonu,fotele pokojowe,fotele nowoczesne

BEST SELLERS

Fotele (59 produktów)

Fotele

20 000 zł tyle są w stanie zapłacić osoby za legendarny fotel do salonu, w najtańszej wersji. Są na świecie meble, które przyćmiewają sławą o komforcie inne meble tapicerowane. Co wyjątkowego musi być w fotelu, za który trzeba zapłacić 20 000 zł. Mowa tu oczywiście o fotelu z podnóżkiem, Eames Lounge. Stworzony przez parę amerykańskich projektantów dla reżysera Billy’ego Wildera, by miał, gdzie odpoczywać w przerwie od kręcenia scen filmów. Od tamtej pory ten fotel do salonu podbił świat designu na tyle, by przetrwać 66 lat.

U nas nie wydasz 20 000 zł za fotel do salonu

Nieodłącznym towarzyszem narożnika, czy kanapy w salonie jest fotel. Łatwiej go przesunąć, a nawet przenieść do innego pokoju. Fotel jednoznacznie kojarzy nam się z wygodą. Fotel do salonu to najlepsze miejsce dla moli książkowych czy kinomanów. Ciepły koc i kubek gorącej herbaty, czy też kawa z przyjaciółką, a może emocjonujący mecz? Kto wie, czy  Billy Wilder nakręciłby "Pół żartem, pół serio" gdyby nie wygodny fotel?

Jak wybrać fotel do salonu?

Przy zakupie fotela do salonu należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 1. Wielkość – ilość miejsca jest tutaj kluczowa, dlatego zmierz swój salon. Zastanów się, czy często będziesz go przenosić, ponieważ wtedy najlepiej wybrać model lżejszy.
 2. Tkaninę – na uwadze miej nie tylko kolor tapicerki, ale też jego strukturę i wzór. W minimalistycznym wnętrzu fotel w odważnym kolorze czy deseniu będzie ciekawym elementem.
 3. Kto będzie na nim siedział – jeśli w domu są dzieci, warto wybrać fotel z tkaniny ekoskóry plamoodporny. Zobacz fotel Maline lub Nasttid, który obity został tkaniną plamoodporną.
 4. Podłokietniki – nie do pominięcia w fotelu, podnoszą komfort. Jednak w naszej ofercie znajdziesz fotele do salonu z podłokietnikiem lub bez.
 5. Kolor – najlepiej wybrać w kolorystyce reszty mebli tapicerowanych. Jednak energetyczny żółty czy romantyczny róż fotela mogą przełamać wystrój salonu.

Fotel do pokoju w Twoim stylu

Wśród foteli z naszej oferty znajdziesz fotele do pokoju w różnym stylu od klasycznych po nowoczesne.

 1. Fotel Uszak – opływający sławą Uszak powstał na dworze Ludwika XIV. Powraca w wielkim stylu, dostępny w wielu kolorach. Zapewni królewski wypoczynek.
 2. Nowoczesny fotel do salonu – nowoczesne meble to połączenie dobrego stylu, minimalizmu i funkcjonalności. Stąd nowoczesne fotele mają ciekawe funkcje takie, jak np. chłodziarkę na kubek, regulowany zagłówek.
 3. Skandynawski fotel – neutralne kolory, drewniane nóżki. Po tym poznasz skandynawski fotel do pokoju.
 4. Fotele dziecięce i młodzieżowe – tutaj znajdziesz słynne fotele Sako i „finki”.
 5. Fotel wypoczynkowy – leżanka Laguna doskonale dopasowany do ciała, by wygodnie zająć pozycję pół leżącą. Wystarczy wybrać tkaninę i ulubiony kolor. Zobacz tutaj

Urządzić salon bez fotela to, jakby go nie urządzić. Dobierz puf do fotela i ciesz się relaksem, na który zasługujesz!

Zobacz też

 1. Recenzja fotela do salonu - Amor

Ostatnie komentarze klientów: