Szafki i regały

Szafki i regały to nieodzowny element każdej biurowej przestrzeni. Doskonałe miejsce na segregatory z dokumentami, sprzęt biurowy i fachowe opracowania. W ich towarzystwie każda przestrzeń będzie niezwykle funkcjonalna, a materiały łatwo dostępne i uporządkowane. Wiele praktycznych modeli.

(W tej kategorii znajduje się 46 produktów )

Pokazano 1-46 z 46 pozycji

Regał Darwa

289 zł Cena
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie

Regał Hoelon

199 zł Cena
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie
Pokazano 1-46 z 46 pozycji

Wśród mebli, które są niezwykle proste i funkcjonalne prym wiodą szafki i regały. Niepozorne, a jednak tak niezbędne w każdym domu. Ich miejsce jest w biurze czy w bibliotece. Z powodzeniem mogą także uzupełnić pokój dziecięcy i młodzieżowy oraz niezagospodarowany kąt w salonie. Od tradycyjnych kształtów, po ciekawe formy, wybór jest bardzo szeroki.

Regały do biura

Modelami, które oferują nam otwartą przestrzeń do przechowywania książek, segregatorów, ozdób czy pamiątkowych zdjęć są właśnie regały do biura. Mniejsze, większe, z zamkniętymi półkami, wybór jest niemal nieograniczony. To idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Wprowadzą ład i porządek, a wszystkie przedmioty będą miały swoje miejsce. Doskonale sprawdzą się w domowej bibliotece. Regały na dokumenty to świetny wybór dla miłośników czytania, ale także dla osób aktywnych zawodowo, które potrzebują powierzchni na specjalistyczne publikacje.

Dobrym sposobem na urządzenie kącika z lekturami, jak i miejsca do pracy jest zakup regałów modułowych do biura. Oferują one sporo powierzchni na najpotrzebniejsze rzeczy i są niezwykle ustawne. Ich prosta forma zintegruje się z wieloma projektami.

Szafki biurowe

W pokoju dziecka, czy w domowym gabinecie szafki do biura będą odpowiednim wyborem. To doskonała opcja na schowanie rzeczy, które nie powinny znajdować się na widoku. Zamykane meble to pewność, że nikt nie zobaczy dokumentów z danymi wrażliwymi. Ponadto oprócz funkcjonalności cechują się także ciekawym wyglądem. Będą one ozdobą każdej przestrzeni.

Szukasz pomysłu na szafki bądź regały biurowe? Zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz zarówno warianty tradycyjne jak i nowoczesne. Paleta barw jaką proponujemy, wkomponuje się w każdą aranżację, a nietuzinkowe kształty zachwycą domowników jak i gości. Doskonale zabudują biurową przestrzeń, dając wrażenie harmonii. W dobrze zaprojektowanych wnętrzach praca i inne aktywności staną się o wiele przyjemniejsze.