Panele tapicerowane w pokoju nastolatki

Zaaranżowanie pokoju nastolatki to duże wyzwanie. Dziewczyny w tym wieku mają wiele pomysłów na siebie i chętnie wdrażają swoje plany w życie. Wczoraj fascynowały się muzyką rock, dziś wolą być gwiazdą TikToka, a jutro może przyjdzie czas na poezję i literaturę. Trudno jest nadążyć za wszystkimi pomysłami, ale warto zapewnić dziecku przestrzeń, która umożliwi realizację, choć części z nich. Zdecydowanie najlepszy miejscem do eksperymentów będzie własny pokój.

Zastanawiasz się jak urządzić pokój nastolatki? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie uniwersalną inspirację, która umożliwi dopasowanie pokoju do aktualnych upodobań córki. W tym celu na ścianach zostały zastosowane stonowane kolory: biel oraz szarość. Natomiast za charakter pomieszczenia będą odpowiadać dodatki, mogą to być np. plakaty w rockowym stylu lub boho makramy.

Kolekcje

Panele tapicerowane Pag

Panele tapicerowane Pag

Jednak główną dekoracją pokoju są panele tapicerowane. Stanowią one wezgłowie łóżka, które sięga sufitu. Wezgłowie wykonane z paneli jest przede wszystkim bardzo wygodne – uprzyjemni czytanie książek lub czasopism. Ponadto nadaje pomieszczeniu przytulnego charakteru, ale nie narzuca określonego stylu. Motyw paneli tapicerowanych pojawia się również na przeciwległej ścianie. Panele możesz układać w dowolne wzory według własnego uznania.

Zobacz kolekcję
Meble młodzieżowe Olier

Meble młodzieżowe Olier

W pokoju młodzieżowym nie może zabraknąć odpowiednich mebli. Kluczowym elementem wyposażenia jest biurko, które zapewni komfortowe warunki do nauki. Dodatkowo przyda się regał oraz komoda na książki i zeszyty. Zaprezentowane w inspiracji meble to kolekcja Olier, która charakteryzuje się modnymi, metalowymi nóżkami w stylu loft.

Zobacz więcej
Szafa przesuwna Presto VI

Szafa przesuwna Presto VI

Chyba każda szafa nastolatki pęka w szwach. Warto o tym pamiętać przy wyborze odpowiedniego modelu. Propozycja z inspiracji to szafa Presto VI. W jej wnętrzu znajdują się głębokie półki oraz długi drążek na wieszaki. Takie połączenie pomoże zachować porządek. Dodatkowym atutem szafy jest duże lustro znajdujące się na froncie. Odpowiednie ustawienie szafy z lustrem sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe i jaśniejsze.

Zobacz więcej