Meble Bralani(40 produktów)

Biurko Bralani BR08

390 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meblościanka Bralani I

1 575 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meblościanka Bralani V

1 629 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Meble Bralani

Czy wiesz, że najchętniej wybierane meble przez naszych klientów, nawiązują do stylu nowoczesnego? Wyznacznikiem nowoczesności bez wątpienia jest forma mebli, która powinna opierać się na minimalizmie i prostej formie. Kolejna cecha to kolor, szczególnie biel oraz czerń w wysokim połysku, dopełniona oświetleniem LED.

Nowoczesne i modne wnętrza stworzysz dzięki meblom Bralani.

Jeśli swoje wnętrza zamierzasz urządzić w nowoczesnym stylu, nie powinno zabraknąć w nich mebli Bralani. Zdecydowanie spełniają wszystkie wyżej wymienione kryteria. W naszej ofercie możesz zakupić gotowe zestawy, przeznaczone to różnych pomieszczeń lub wybierać poszczególne meble w zależności od potrzeb. Ponadto meble Bralani charakteryzują się brakiem uchwytów co przy prostych bryłach wzmacnia minimalistyczny wyraz kolekcji.

Salon.

Meble do salonu Bralani w głównej mierze oferują meblościanki, składające się z różnych kombinacji wiszących lub stojących półek, szafki RTV oraz witryn. To Ty decydujesz czy meble mają zostać zawieszone na ścianie, czy stanąć na podłodze. Wśród asortymentu oferowanego przez kolekcję Bralani obok mebli twardych znajduje się zestaw wypoczynkowy. W zależności od upodobań możesz wybrać trzyosobową kanapę lub narożnik. Meble tapicerowane Bralani posiadają funkcję spania oraz pojemnik na poście.

Sypialnia.

Będąc już przy kwestiach spania, warto zatrzymać się przy aranżacji sypialni. Również możesz do tego wykorzystać linię Bralani. Oferuje ona komodę z częściowo przeszklonym frontem, szafę dwudrzwiową na ubrania oraz łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel oraz podnoszonym stelażem.

Pokój młodzieżowy / biuro.

Meble Bralani to również doskonały wybór do pokoju młodzieżowego lub biura. W ofercie dostępne jest nowoczesne i designerskie biurko, które zapewni miejsce zarówno do nauki oraz pracy.

Zobacz też

  1. Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.
  2. Sypialnia z kobiecym akcentem.
  3. Jak urządzić pokój nastolatki? Porady i inspiracje.

    Ostatnie komentarze klientów: