Kolekcja Temero

Kolekcja Temero (18 produktów)

Kolekcja mebli  Temero to połączenie modnego stylu skandynawskiego ze współczesnymi akcentami. Efekt? Urzekająca i hipnotyzująca kolekcja mebli do salonu. Charakteryzują się one wysokimi i... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Charakretystyczne wysokie nóżkiModna kolorystykaSkandynawski design

Kolekcja Temero(18 produktów)

Kolekcja Temero

Kolekcja mebli Temero to połączenie modnego stylu skandynawskiego ze współczesnymi akcentami. Efekt? Urzekająca i hipnotyzująca kolekcja mebli do salonu. Charakteryzują się one wysokimi i zgrabnymi nóżkami oraz ciekawym połączeniem kolorystycznym, którego podstawą jest odcień „dąb złoty” W salonie mogą przydać się takie elementy jak szafka pod telewizor, regał czy komoda. Kolekcja Temero w tym segmencie daje możliwość wyboru spośród różnych opcji.

Komody do salonu zostały wyposażone w szuflady, a większa dodatkowo posiada szafkę. Oferowane przez kolekcję Temero regały posiadają zarówno półki otwarte, które sprawdzą się do ekspozycji książek lub pamiątek z wakacji. Natomiast w zamkniętych szafkach możesz przechowywać dokumenty. Dodatkowo zestaw możesz wzbogacić o wiszącą półkę, biurko lub dużą szafę na ubrania.

Ponadto kolekcja Temero to oferta ciekawych mebli tapicerowanych. Wśród nich znajduje się narożnik do salonu, kanapa, fotel oraz pufa.

Zobacz też

  1. Sofy rozkładane, kanapy czy wersalki?
  2. Fotel do salonu – poznaj największe zalety wybranych modeli.
  3. Stolik kawowy – idealny mebel do salonu.

    Ostatnie komentarze klientów: