Narożniki kuchenne(2 produktów)

Narożniki kuchenne

Narożniki kuchenne największą popularnością cieszyły się w latach 90 XX wieku i gościły w większości polskich kuchni. Dzięki nim, rodziny (często liczne) zasiadały przy jednym stole. Po obiedzie drewniana ławka i stół stawała się biurkiem do odrabiana lekcji. A wieczorem, gdy mama przygotowywała kolację, domownicy ponownie zbierali się w kuchni, by podzielić się wrażeniami z minionego dnia… Na szczęście narożniki kuchenne, nie odeszły w zapomnienie i ponownie goszczą w kuchennych kątach! Nabrały nowych kształtów i kolorów.

Szeroki wybór narożników do kuchni.

W ofercie narożników kuchennych znajdują się modele tapicerowane. Narożniki kuchenne tapicerowane oferują bogactwo i ekspresję obić tapicerskich. W ofercie znajdują się tkaniny gładkie oraz wzorzyste. Nowoczesna i ciekawa kolorystyka sprawi, że narożnik kuchenny stanie się ozdobą kuchni. Ponadto współczesne tkaniny tapicerskie są bardzo odporne na wycieranie się, czy zabrudzenia.

Narożnik kuchenny w zestawie.

Narożniki do kuchni można nabyć w zestawie. Najczęściej występują w połączeniu ze stołem oraz dodatkowymi taboretami. Wybierając narożnik kuchenny, zwróć uwagę na układ ławy. Narożnik kuchenny zawsze sprawdzi się w rogu kuchni lub pod oknem. W nowoczesnych aranżacjach, dużych kuchni, narożnik znajduje się w jego centralnej części – wyznaczając strefę jadalni.

Za co kochamy narożniki kuchenne.

U części z nas przywołują wspomnienia rodzinnego ciepła i dzieciństwa. Są to wspomnienia, które warto przekazywać dalej. Ponadto narożnik kuchenny jest bardzo funkcjonalny i w pełni wykorzystuje przestrzeń, którą dysponuje kuchnia. A powtarzane, do osób siedzących obok, „Posuń się” sprawiało, że dla każdego zawsze znalazło się miejsce na ławie narożnika. Warto zauważyć, że wiele modeli narożników kuchennych ma umieszczone pod siedziskiem skrzynie – można w nich przechowywać akcesoria lub sprzęt kuchenny, zyskując dodatkową przestrzeń, której nigdy za wiele. Szczególnie gdy dysponujemy małą kuchnią.

Zobacz też:

mała kuchnia

Mała kuchnia w bloku – Jak urządzić?

Mała kuchnia w bloku to zmora dla osób tam mieszkających i chcących się wprowadzić. Koniecznie musisz zobaczyć ten wpis!

Zobacz więcej

meble do kuchni skandynawskiej

Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia to nie tylko piękne meble, to serce domu. To właśnie tu spędzamy większość swojego czasu, przygotowując posiłki. Więc warto do aranżacji kuchni, wykorzystać praktyczne rozwiązania.

Zobacz więcej

Stół z kszesłami

Stół z krzesłami – czyli jak wybrać odpowiedni model

Jak wybrać odpowiedni model oraz jak ustawić w mieszkaniu stół z krzesłami, by idealnie spełniały swoje funkcje? To zadanie, które nie należy do najłatwiejszych.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: