Narożniki kuchenne(2 produktów)

Narożniki kuchenne

Narożniki kuchenne największą popularnością cieszyły się w latach 90 XX wieku i gościły w większości polskich kuchni. Dzięki nim, rodziny (często liczne) zasiadały przy jednym stole. Po obiedzie drewniana ławka i stół stawała się biurkiem do odrabiana lekcji. A wieczorem, gdy mama przygotowywała kolację, domownicy ponownie zbierali się w kuchni, by podzielić się wrażeniami z minionego dnia… Na szczęście narożniki kuchenne, nie odeszły w zapomnienie i ponownie goszczą w kuchennych kątach! Nabrały nowych kształtów i kolorów.

Szeroki wybór narożników do kuchni.

W ofercie narożników kuchennych znajdują się modele tapicerowane. Narożniki kuchenne tapicerowane oferują bogactwo i ekspresję obić tapicerskich. W ofercie znajdują się tkaniny gładkie oraz wzorzyste. Nowoczesna i ciekawa kolorystyka sprawi, że narożnik kuchenny stanie się ozdobą kuchni. Ponadto współczesne tkaniny tapicerskie są bardzo odporne na wycieranie się, czy zabrudzenia.

Narożnik kuchenny w zestawie.

Narożniki do kuchni można nabyć w zestawie. Najczęściej występują w połączeniu ze stołem oraz dodatkowymi taboretami. Wybierając narożnik kuchenny, zwróć uwagę na układ ławy. Narożnik kuchenny zawsze sprawdzi się w rogu kuchni lub pod oknem. W nowoczesnych aranżacjach, dużych kuchni, narożnik znajduje się w jego centralnej części – wyznaczając strefę jadalni.

Za co kochamy narożniki kuchenne.

U części z nas przywołują wspomnienia rodzinnego ciepła i dzieciństwa. Są to wspomnienia, które warto przekazywać dalej. Ponadto narożnik kuchenny jest bardzo funkcjonalny i w pełni wykorzystuje przestrzeń, którą dysponuje kuchnia. A powtarzane, do osób siedzących obok, „Posuń się” sprawiało, że dla każdego zawsze znalazło się miejsce na ławie narożnika. Warto zauważyć, że wiele modeli narożników kuchennych ma umieszczone pod siedziskiem skrzynie – można w nich przechowywać akcesoria lub sprzęt kuchenny, zyskując dodatkową przestrzeń, której nigdy za wiele. Szczególnie gdy dysponujemy małą kuchnią.

Zobacz też:

mała kuchnia

Mała kuchnia w bloku – Jak urządzić?

Mała kuchnia w bloku to zmora dla osób tam mieszkających i chcących się wprowadzić. Koniecznie musisz zobaczyć ten wpis!

Zobacz więcej

Nowoczesne meble kuchenne. Zobacz, co jest teraz w modzie.

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem na planie domu, dlatego też powinna być funkcjonalna i nowocześnie urządzona. Jeśli zastanawiasz się jak zaaranżować wnętrze kuchni, to koniecznie odwiedź nasz blog. Czekają na ciebie praktyczne porady i galeria zdjęć. Prezentujemy zestawienia najnowszym propozycjom designerów.

Zobacz więcej

Stół z kszesłami

Stół z krzesłami – czyli jak wybrać odpowiedni model

Jak wybrać odpowiedni model oraz jak ustawić w mieszkaniu stół z krzesłami, by idealnie spełniały swoje funkcje? To zadanie, które nie należy do najłatwiejszych.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: