Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Mexic

1 060 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z krzesłami Platon

2 105 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Soter

1 685 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Soter II

1 590 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z krzesłami Mexic III

1 745 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Porfiry

1 840 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z krzesłami Santiago 1

1 860 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Narożnik kuchenny + stół z taboretami Samot

995 zł
Dostawa: od 15 do 20 dni roboczych

Narożniki kuchenne

Znane od lat narożniki kuchenne obecnie przeżywają swój renesans i coraz częściej stanowią centralny punkt na planie domowej kuchni. Ciekawy wygląd tych niezwykle praktycznych mebli świetnie współgra z wystrojem pomieszczenia, w którym przygotowuje się posiłki, a także z aranżacją przestronnej jadalni. Przy czym, ten kompaktowy zamiennik stołu i krzeseł zajmuje o wiele mniej przestrzeni, jednocześnie dając pewność, że miejsca przy stole wystarczy dla całej, nawet bardzo licznej rodziny.

Narożniki kuchenne z pojemnikiem

Większość modeli cechuje uniwersalność, która wyraża się m.in. w dowolności ustawienia mebla – o jego stronie (prawej lub lewej) decydujesz samodzielnie podczas montażu. Taka możliwość sprawia, że w prosty sposób dopasujesz wybrany przez siebie narożnik kuchenny do wymiarów i kształtu pomieszczenia, a planując remont bez wysiłku zmienisz jego stronę poprzez przeniesienie krótkiej ławy.

Ekstra atut to bardzo przydatne w kuchni schowki i niewielka półka narożna na łączeniu oparć, którą jest doskonałym miejscem np. na bukiet świeżych kwiatów. Narożnik kuchenny z pojemnikiem ukrytym pod każdym z siedzisk pozwoli Ci dyskretnie przechować niezbędne w kuchni akcesoria. Przestronne wnętrze, świetnie sprawdza się też jako dodatkowe miejsce na drobne na gromadzące się bibeloty.

Narożniki kuchenne tapicerowane

Nowoczesne propozycje wyposażenia kuchni i jadalni to w większości narożniki kuchenne drewniane. Wykonanie z naturalnych komponentów zapewnia im trwałość i elegancki wygląd na długi czas. Z myślą o zapewnieniu Tobie i Twoim najbliższym najwyższej wygody podczas wspólnych posiłków, oferowane przez nas narożniki do kuchni wzbogacono o miękkie, wyściełane pianką siedzisko, które jest komfortową alternatywą dla drewnianych krzeseł i taboretów bez oparcia.

Prosty styl, jaki wyróżnia narożniki kuchenne tapicerowane, podkreślają starannie dobrane tkaniny obiciowe. Szeroki wolumen możliwości obejmuje paletę brązów, beżów i szarości utrzymanych zarówno w jasnej, jak i ciemnej tonacji. Takie rozwiązanie sprawia, że z łatwością wybierzesz najtrafniejszy do Twojej aranżacji kolor.

Narożniki do kuchni ze stołem i taboretami

Prezentowane przez nas nowoczesne narożniki kuchenne dostępne są w zestawie wraz ze stołem oraz dodatkowymi taboretami. Odmienny styl każdego z kompletów stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z kolei optymalny rozmiar mebli sprawia, że wszyscy domownicy swobodnie usiądą do posiłku, a dzieci nie będą już wzajemnie trącać się łokciami.

Zobacz też:

mała kuchnia

Mała kuchnia w bloku – Jak urządzić?

Mała kuchnia w bloku to zmora dla osób tam mieszkających i chcących się wprowadzić. Koniecznie musisz zobaczyć ten wpis!

Zobacz więcej

Nowoczesne meble kuchenne. Zobacz, co jest teraz w modzie.

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem na planie domu, dlatego też powinna być funkcjonalna i nowocześnie urządzona. Jeśli zastanawiasz się jak zaaranżować wnętrze kuchni, to koniecznie odwiedź nasz blog. Czekają na ciebie praktyczne porady i galeria zdjęć. Prezentujemy zestawienia najnowszym propozycjom designerów.

Zobacz więcej

Stół z kszesłami

Stół z krzesłami – czyli jak wybrać odpowiedni model

Jak wybrać odpowiedni model oraz jak ustawić w mieszkaniu stół z krzesłami, by idealnie spełniały swoje funkcje? To zadanie, które nie należy do najłatwiejszych.

Zobacz więcej