Narożniki kuchenne

Narożniki kuchenne to świetnie uzupełnieniem domowej przestrzeni. Zapewniają miejsce na chwilę odpoczynku i wspólny czas przy rodzinnym obiedzie. Od niedawna narożniki do kuchni wróciły do łask, stając się niezbędnym elementem wyposażenia. Zobacz naszą ofertę bogatą w różne kolory i wzory.

(W tej kategorii znajduje się 10 produktów)

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Znane od lat narożniki kuchenne obecnie przeżywają swój renesans i coraz częściej stanowią centralny punkt na planie domowej kuchni. Ciekawy wygląd tych niezwykle praktycznych mebli świetnie współgra z wystrojem pomieszczenia, w którym przygotowuje się posiłki, a także z aranżacją przestronnej jadalni. Przy czym, ten kompaktowy zamiennik stołu i krzeseł zajmuje o wiele mniej przestrzeni, jednocześnie dając pewność, że miejsca przy stole wystarczy dla całej, nawet bardzo licznej rodziny.

Narożniki kuchenne z pojemnikiem

Większość modeli cechuje uniwersalność, która wyraża się m.in. w dowolności ustawienia mebla – o jego stronie (prawej lub lewej) decydujesz samodzielnie podczas montażu. Taka możliwość sprawia, że w prosty sposób dopasujesz wybrany przez siebie model do wymiarów i kształtu pomieszczenia, a planując remont bez wysiłku zmienisz jego stronę poprzez przeniesienie krótkiej ławy.

Ekstra atut to bardzo przydatne w kuchni schowki i niewielka półka narożna na łączeniu oparć, którą jest doskonałym miejscem np. na bukiet świeżych kwiatów. Narożnik kuchenny z pojemnikiem ukrytym pod każdym z siedzisk pozwoli Ci dyskretnie przechować niezbędne w kuchni akcesoria. Przestronne wnętrze, świetnie sprawdza się też jako dodatkowe miejsce na drobne na gromadzące się bibeloty.

Narożniki kuchenne tapicerowane

Nowoczesne propozycje wyposażenia kuchni i jadalni to w większości narożniki kuchenne drewniane. Wykonanie z naturalnych komponentów zapewnia im trwałość i elegancki wygląd na długi czas. Z myślą o zapewnieniu Tobie i Twoim najbliższym najwyższej wygody podczas wspólnych posiłków, oferowane przez nas narożniki do kuchni wzbogacono o miękkie, wyściełane pianką siedzisko, które jest komfortową alternatywą dla drewnianych krzeseł i taboretów bez oparcia.

Prosty styl, jaki wyróżnia narożniki kuchenne tapicerowane, podkreślają starannie dobrane tkaniny obiciowe. Szeroki wolumen możliwości obejmuje paletę brązów, beżów i szarości utrzymanych zarówno w jasnej, jak i ciemnej tonacji. Takie rozwiązanie sprawia, że z łatwością wybierzesz najtrafniejszy do Twojej aranżacji kolor.

Narożniki do kuchni ze stołem i taboretami

Prezentowane przez nas nowoczesne narożniki kuchenne dostępne są w zestawie wraz ze stołem oraz dodatkowymi taboretami. Odmienny styl każdego z kompletów stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z kolei optymalny rozmiar mebli sprawia, że wszyscy domownicy swobodnie usiądą do posiłku, a dzieci nie będą już wzajemnie trącać się łokciami.