×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Narożniki kuchenne

(2 produktów)

Narożniki kuchenne

Narożniki kuchenne największą popularnością cieszyły się w latach 90 XX wieku i gościły w większości polskich kuchni. Dzięki nim, rodziny (często liczne) zasiadały przy jednym stole. Po obiedzie drewniana ławka i stół stawała się biurkiem do odrabiana lekcji. A wieczorem, gdy mama przygotowywała kolację, domownicy ponownie zbierali się w kuchni by podzielić się wrażeniami z minionego dnia… Na szczęście narożniki kuchenne, nie odeszły w zapomnienie i ponownie goszczą w kuchennych kątach! Nabrały nowych kształtów i kolorów.

Szeroki wybór narożników do kuchni.

W ofercie narożników kuchennych znajdują się modele tapicerowane. Narożniki kuchenne tapicerowane oferują bogactwo i ekspresję obić tapicerskich. W ofercie znajdują się tkaniny gładkie oraz wzorzyste. Nowoczesna i ciekawa kolorystyka sprawi, że narożnik kuchenny stanie się ozdobą kuchni. Ponadto współczesne tkaniny tapicerskie są bardzo odporne na wycieranie się, czy zabrudzenia.

Narożnik kuchenny w zestawie.

Narożniki do kuchni można nabyć w zestawie. Najczęściej występują w połączeniu ze stołem oraz dodatkowymi taboretami. Wybierając narożnik kuchenny zwróć uwagę na układ ławy. Dostępne są narożnik prawostronne oraz lewostronne. Narożnik kuchenny zawsze sprawdzi się w rogu kuchni lub pod oknem. W nowoczesnych aranżacjach, dużych kuchni, narożnik znajduje się w jego centralnej części – wyznaczając strefę jadalni.

Za co kochamy narożniki kuchenne.

U części z nas przywołują wspomnienia rodzinnego ciepła i dzieciństwa. Są to wspomnienia, które warto przekazywać dalej. Ponadto narożnik kuchenny jest bardzo funkcjonalny i w pełni wykorzystuje przestrzeń, którą dysponuje kuchnia. A powtarzane, do osób siedzących obok, „Posuń się” sprawiało, że dla każdego zawsze znalazło się miejsce na ławie narożnika. Warto zauważyć, że wiele modeli narożników kuchennych ma umieszczone pod siedziskiem skrzynie – można w nich przechowywać akcesoria lub sprzęt kuchenny, zyskując dodatkową przestrzeń, której nigdy za wiele. Szczególnie gdy dysponujemy małą kuchnią.

Zobacz też:

  1. Mała kuchnia w bloku – Jak urządzić?
  2. Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim

Ostatnie komentarze klientów: