Kolekcja Story

(W tej kategorii znajduje się 19 produktów )

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Meble młodzieżowe Story to wymarzona kolekcja dla małej elegantki, która ceni sobie romantyczność, subtelność oraz pragnie poczuć się jak księżna.

Meble do pokoju młodzieżowego Story zostały wykonane z wysokiej jakości komponentów oraz są stylizowane na elegancki szyk. Efekt ten został osiągnięty dzięki prostej formie oraz delikatnym okrągłym uchwytom. Dopełnieniem uroku mebli jest połączenie, bieli z fakturą drewna.

Ponadto meble Story mają do zaoferowanie coś więcej niż tylko uroczy wygląd! Przede wszystkim są praktyczne i funkcjonalne. Urządzając pokój dziecka, nie może zabraknąć w nim wygodnego łóżka z materacem. Model Story zapewnia powierzchnie spania o wymiarze 90 cm x 200 cm, co jest optymalnym wymiarem dla jednej osoby.

Wybierając szafę do pokoju z kolekcji Kos, do wyboru masz dwa rozwiązania. Pierwsze posiada szereg półek, szufladę oraz wąski drążek na wieszaki, druga opcja to drążek o szerokości szafy oraz szuflada. Jeśli szafa nie zagwarantuje wystarczającej ilości miejsca do przechowywania, możesz dobrać komodę lub regał. Ponadto regał doskonale sprawdzi się uporządkowania np. książek.

Trudno sobie wyobrazić pokój młodzieżowy bez biurka do odrabiania lekcji. Model Story zapewnia sporo miejsca roboczego na blacie oraz dodatkowe szafki do przechowywania najpotrzebniejszych przedmiotów.

Naszym ulubionym elementem tej kolekcji są dostępne toaletki. To one sprawią, że dziewczynka poczuje się w pokoju jak księżniczka!