Komody skandynawskie

Nieocenioną przestrzeń na przechowywanie oferuje komoda skandynawska. To praktyczny model, który doskonale zupełnie stonowany klimat panujący w otoczeniu. Delikatne barwy, drewniane nóżki, praktyczne półki i szufladki to wszystko zapewniają komody skandynawskie z naszej oferty. Uzupełni nimi swoje wnętrze.

(W tej kategorii znajduje się 26 produktów)

Pokazano 1-26 z 26 pozycji
★★★★★
★★★★★

Komoda Sanna 110 2D4S

Cena 1 181 zł
Cena regularna 1 230 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • BLACK MONTH -4%
★★★★★
★★★★★

Komoda pokojowa Sanna 110 4D

Cena 931 zł
Cena regularna 970 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • BLACK MONTH -4%
★★★★★
★★★★★

Komoda RTV Sanna 150 3D

Cena 773 zł
Cena regularna 805 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • BLACK MONTH -4%
★★★★★
★★★★★

Komoda Kostello K8

Cena 781 zł
Cena regularna 789 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • BLACK MONTH -1%
★★★★★
★★★★★

Komoda skandynawska Kostello K9

Cena 999 zł
Cena regularna 1 009 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • BLACK MONTH -1%
Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Wśród najchętniej wybieranych mebli w stylu skandynawskim znajdują się komody! Bez wątpienia jest to zasługa ich lekkiej formy oraz funkcjonalności. Ponadto ten rodzaj meble świetnie sprawdza się w każdym pomieszczeniu!

Duża popularność tego stylu wnętrzarskiego sprawiła, że komody skandynawskie dostępne są w różnych kombinacjach, co do ich wyposażenia oraz koloru. Oczywiście prym wiodą białe komody, które mogą posiadać wykończenie na wysoki połysk – sprawdzi się ono w bardziej nowoczesnych aranżacjach lub nieco bardziej klasyczne wydanie komody, wykończone w macie.

Komody do sypialni, najczęściej przyjmują klasyczną formę z szufladami. Taki układ doskonale sprawdzi się do przechowywania bielizny! Natomiast komoda skandynawska do salonu może posiadać bardziej rozbudowany wachlarz szafek, półek oraz szuflad. Niektóre modele posiadają przeszklone fronty, dzięki czemu nawiązują do witryny.