Półki skandynawskie

Półka ścienna w stylu skandynawskim oferuje wiele możliwości przechowywania różnych przedmiotów, takich jak książki, ozdoby czy płyty. Dzięki swojej uniwersalności półki wiszące sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, od kuchni po sypialnię, dodając nie tylko funkcjonalności, ale również estetyki.

(W tej kategorii znajduje się 24 produktów)

Pokazano 1-24 z 24 pozycji
★★★★★
★★★★★

Półka wisząca Nirus P107

Cena 133 zł
Cena regularna 146 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -9%
  • W magazynie
★★★★★
★★★★★

Półka wisząca Prime P107

Cena 65 zł
Cena regularna 82 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -21%
  • W magazynie
★★★★★
★★★★★

Półka Kostello K16

Cena 137 zł
Cena regularna 140 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -2%
★★★★★
★★★★★

Półka Kostello K11

Cena 304 zł
Cena regularna 310 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -2%
★★★★★
★★★★★

Półka ścienna Cirila

Cena 27 zł
Cena regularna 59 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -54%
  • W magazynie
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Półki wiszące, choć niedoceniane, to bardzo praktyczne meble. We wnętrzu niemal niezauważalne, ale pełnią bardzo ważną funkcję. Czy wyobrażasz sobie pokój dzienny bez dekoracyjnej półki z rodzinnymi zdjęciami albo gabinet bez półki na książki? No właśnie!

Z myślą o miłośnikach popularnego trendu, stworzyliśmy linię półek dedykowanych wnętrzom urządzonym w stylu skandynawskim. Tym niezwykle funkcjonalnym meblom przyświeca jeden cel: milcząco współtworzyć scandi design. Asortyment półek w stylu skandynawskim jest szeroki. Oferta sklepu Mirjan24 obejmuje zarówno bardzo proste konstrukcje, jak i bardziej rozbudowane modele o ciekawych kształtach, doposażone w pojemne szuflady lub dodatkowe elementy. Niezwykła funkcjonalność sprawia, że półki doskonale adaptują się we wszystkich pomieszczeniach w domu i mieszkaniu. Niezastąpione są w salonie, jadalni, kuchni oraz pokoju młodzieżowym.

Cechą łączącą wszystkie oferowane półki jest spójna kolorystyka. Te wyjątkowe meble utrzymane są w tonacji chłodów północy. Pozbawione zbędnych ozdób półki skandynawskie wyróżnia tak charakterystyczna dla krajów nordyckich surowość i prostota. Dodatkowym atutem jest ich uniwersalność, która sprawia, że doskonale pasują nie tylko do mebli skandynawskich, ale także możne je dowolnie komponować z wnętrzem minimalistycznym, nowoczesnym i industrialnym.