Stół i krzesła styl skandynawski(39 produktów)

Zestaw stół Edward + 4 krzesła K214

2 464 zł 2 899 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stół z krzesłami - AL09

889 zł

Dostawa: do 21 dni roboczych

Stół z 8 krzesłami - AL23

1 989 zł

Dostawa: do 21 dni roboczych

Stół z 4 krzesłami - AL35

1 269 zł

Dostawa: do 21 dni roboczych

Stół i krzesła styl skandynawski

Pierwsze skojarzenia ze stylem skandynawskim to przede wszystkim kolor uniwersalnej bieli, prostota oraz wszechobecna czystość.
Styl skandynawski ma również do zaoferowania praktyczne rozwiązania, które sprawią, że wnętrze będzie niezwykle funkcjonalne, przytulne i urządzone ze smakiem.

Kolory i materiały

Stoły i krzesła wykonane w stylu skandynawskim to przede wszystkim wygodne i idealnie dopasowane do potrzeb domowników meble. To właśnie tutaj najważniejszą rolę odgrywa kolor i zastosowany do jego produkcji materiał.
Stoły bądź krzesła wykonane w skandynawskim stylu przeważnie są białe lub beżowe, z dodatkiem naturalnego odcienia drewna. Często spotkane są również dodatki w kontrastującym kolorze szarym lub w bardziej odważnej wersji – w czarnym. Dzięki temu całe wnętrze jest bardzo proste, przemyślane i nadzwyczaj lekkie.
Styl skandynawski od zawsze zakłada korzystanie z naturalnych zasobów i kolorystyki, dlatego głównym materiałem konstrukcyjnym stołów i krzeseł jest drewno. Uzupełnieniem bywają wygodne siedziska i oparcia krzeseł, będące częściowo tapicerowane bądź wykonane z innych, równie wytrzymałych materiałów.
Skandynawskie stoły i krzesła powinny być funkcjonalne w użytkowaniu i estetyczne z wyglądu. Lekkie konstrukcje krzeseł, wykonane z drewna, stół z drewnianymi elementami – to wszystko idealnie wpisuje się w skandynawski wystrój wnętrza.

Zobacz też

  1. Stół z krzesłami – czyli jak wybrać odpowiedni model
  2. Jak urządzić jadalnię? Proste pomysły na smaczny design
  3. Kuchnia w stylu skandynawskim

    Ostatnie komentarze klientów: