Kolekcja Tauron

Kolekcja Tauron (4 produktów)

Meble do salonu z kolekcji Tauron to wszystko, co jest najbardziej potrzebne w nowoczesnym wnętrzu. Bazą systemu jest funkcjonalna meblościanka . Połączenie  szafki RTV z szafkami wiszącymi i... Czytaj więcej

Cechy kolekcji:

Nowoczesny wyglądInnowacyjne rozwiązaniaNajwyższa funkcjonalność

Kolekcja Tauron(4 produktów)

Meblościanka Tauron

819 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Komoda nowoczesna Tauron

565 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Meblościanka Tauron z komodą i stolikiem kawowym

1 659 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Stolik kawowy Tauron

275 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Kolekcja Tauron

Meble do salonu z kolekcji Tauron to wszystko, co jest najbardziej potrzebne w nowoczesnym wnętrzu. Bazą systemu jest funkcjonalna meblościanka. Połączenie szafki RTV z szafkami wiszącymi i półka na książki zapewnia optymalna ilość miejsca na przechowywanie niezbędnych w salonie przedmiotów.

Na szczególną uwagę zasługuje też nowoczesna komoda z oświetleniem Led (opcja dodatkowa). Wieniec okalający mebel nadaje efektowny wygląd a wyposażenie w szafki zamknięte i przeszklony front zapewnia miejsce na dyskretne przechowywanie i ekspozycje dekoracji. Bezuchwytowy system otwierania szafek zapewnia zwiększony komfort codziennego użytkowania mebli.

Decydując się na zakup komody i stolika kawowego z linii Tauron poszerzysz zestaw i zyskasz pewność utrzymania spójnego stylu w całym pokoju dziennym. Meble utrzymane są w najmodniejszym połączeniu kolorystycznym. Deseniom drewna towarzyszy ponadczasowa biel, dzięki czemu całość zyskuje modny, świeży wygląd.

Zobacz też

  1. Meblościanka – mebel, który nigdy nie wychodzi z mody.
  2. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  3. 3 zalety narożnika z funkcją spania.

    Ostatnie komentarze klientów: