×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble łazienkowe Megi

(2 produktów)

Meble łazienkowe Megi

Meble łazienkowe Megi I to najprostsza z możliwych form, dostępna w ciekawej i ponadczasowej kolorystyce. W tym modelu został położony duży nacisk na funkcjonalność oraz pojemność. Została ona podkreślona dużą ilością pojemnych szafek. Akcentem dekoracyjnym mebli są uchwyty oraz lustro zamieszczone na drewnopodobnym panelu, który posiada dodatkową półkę.

Meble do łazienki Megi to zestaw wiszący, co wpływa na funkcjonalność mebli. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia zachowanie higieny w łazience. Z łatwością dotrzesz do każdego zakamarka i kąta w łazience.

Zestaw składa się z 4 elementów. Pierwszym z nich jest szafka pod umywalkę z prostokątną umywalkę. Nadaje ona meblom nieco nowoczesnego charakteru. Kolejne elementy do dwie wiszące szafki o różnej wysokości. Wyższa posiada również otwartą półkę. Ostatni element zestawu to wspomniane wcześniej lustro.

Zobacz też

  1. https://www.mirjan24.pl/content/289-nowoczesna-lazienka.
  2. Jak wybrać dobre meble łazienkowe?
  3. Meble łazienkowe – stojące czy wiszące?

    Ostatnie komentarze klientów: