Kolekcja Quant

Kolekcja Quant

(W tej kategorii znajduje się 20 produktów)

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Quant to niezwykle pomysłowa kolekcja mebli dedykowana eleganckim wnętrzom, z których na co dzień korzystają wszyscy domownicy. Smukła linia i eleganckie wykończenie każdej z brył doskonale komponuje się tak z nowoczesną aranżacją, jak i z klasycznym i skandynawskim wystrojem.

Neutralną kolorystykę każdej z poszczególnych części kolekcji subtelnie przełamuje ciemniejszy dekor najczęściej występujący w postaci ramy wokół frontów meblowych. Wartość dodana to tutaj bezuchwytowy system otwierania.

Kolekcja mebli Quant to przede wszystkim seria elementów dedykowanych praktycznemu przechowywaniu, wśród których na pierwszy plan wysuwa się szafa dwudrzwiowa oraz jej jednodrzwiowa odpowiedniczka. Każda z nich dysponuje sporą przestrzenią wewnątrz, dzięki czemu nareszcie swoje miejsce znajdą gromadzące się w salonie przedmioty i akcesoria.

Podobnie jak szafy, również komody z linii Quant imponują pojemnością, a ich dodatkowy atut to możliwość ustawienia dekoracji na górnym blacie. To doskonałe miejsce na lampę stojącą, obrazy lub modne plakaty oprawione w różnorodne ramy. Swoje ulubione dodatki wyeksponujesz również w specjalnie przygotowanych do tego przeszklonych częściach witryn.

Kolekcja mebli to także dostosowana do rozmiarów i wzornictwa nowoczesnych telewizorów szafka RTV oraz półka ścienna. Dla amatorów popołudniowych spotkań przy kawie przygotowaliśmy również stolik kawowy z szufladamistół rozkładany, który przyda się na większe uroczystości w szerszym gronie.