BEST SELLERS

Komody pokojowe(310 produktów)

na stronę

Komody pokojowe

Komody pokojowe to najlepszy sposób, aby dobrze zorganizować wnętrze. Nie zależnie, czy to pokój dzienny, młodzieżowy, a nawet przedpokój, komoda znajdzie swoje zastosowanie i zwolenników. Komody pokojowe to idealne miejsce, by schować dokumenty, ubrania, akcesoria, czy bieliznę. W zależności od budowy i wykonania będzie pełniła określoną funkcję. Znajdziesz je wśród zestawów mebli pokojowych lub pojedynczych modeli.

Komody pokojowe nowoczesne

Wśród nowoczesnych komód do pokoju znajdziesz zarówno komody o minimalistycznej formie, co o fantazyjnych kształtach. Najczęściej spotykanymi modelami będą komody na wysoki połysk czy w kolorystyce drewna. Komody te są funkcjonalne i praktyczne. Posiadają oświetlenie LED, pojemne szuflady, czy bezuchwytowy system otwierania frontów szafek i szuflad.

Białe komody pokojowe

Na polskim rynku meblowym bezapelacyjnie wygrywają białe komody. Urzekły nas swoją prostotą, lekkością i niewinnością. Potrafią przybrać różne style. Raz będą błyszczeń nowoczesnym połyskiem i minimalistyczną formą, a raz przywodzić na myśl Prowansję, dzięki drewnianym elementom i złamanej bieli. Patynowana biel komody, przypomni sielski, rustykalny klimat. Innym razem tworzyć będą doskonałym uzupełnieniem mebli skandynawskich, gdzie naturalne drewno spotyka się z matową zdałoby się zimną bielą frontów i korpusu.

Zobacz komody pokojowe w aż 230 wariantach. Twój dom nabierze nowego charakteru!

Zobacz też:

kanapa do spania

Wybór kanapy do spania

I nadszedł ten dzień, kiedy nawet Twoja kanapa odmawia posłuszeństwa…
Wtedy zmuszona podążasz śladem kupna nowej. Jednak jaką wybrać, by się wyspać?

Zobacz więcej

różnica między kanapą a wersalką

Kanapa czy wersalka

Różnica między kanapą, a wersalką jest diametralna! Jednak nie wiesz na czym ona tak właściwie polega? Jeśli chcesz poznać prawdę, przeczytaj ten wpis

Zobacz więcej

tanie sofy

Sofa za mniej niż 1000 zł

OWcale nie trzeba wydać fortuny, by cieszyć się z pięknej sofy we własnym domu.
To właśnie tutaj pokazujemy jak za niewielkie pieniądze, kupić ładną sofę.

Zobacz więcej

Jak wyczyścić kanapę?

Jak wyczyścić kanapę? Domowe sposoby i profesjonalne środki

Jeśli szukasz prostych i skutecznych sposobów na czyszczenie kanapy, narożnika i foteli, bez dzwonienia po profesjonalną firmę, to dobrze trafiłaś! Miłej lektury!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: