Wybierz parametry:

Cena

210 zł - 1800 zł

Szerokość

40 - 200

Wysokość

40 - 155

Głębokość

30 - 65

Komody

komody,komody do salonu,nowoczesne komody

BEST SELLERS

Komody (259 produktów)

na stronę

Komody

Szukasz miejsca w którym znajdziesz komodę idealnie dopasowaną do Twojego salonu, a przy tym nie będzie kosztować majątku?

Brawo, jesteś na miejscu. U nas czeka na Ciebie ponad 300 różnych komód już od 250 zł. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Na pewno też chciałbyś możliwie szybko wybrać właściwą komodę i łatwo złożyć zamówienie. Dlatego starannie przygotowaliśmy nasz sklep. Sprawnie dotrzesz do tych komód, które rzeczywiście są dla Ciebie interesujące a złożenie zamówienia zajmie Ci tylko minutę.

Skorzystaj z naszych filtrów, które znajdują się u góry po lewej stronie. Określ cenę, wymiary, kolor i gotowe – zobaczysz komody najbliższe Twoim oczekiwaniom. Jeśli chcesz, aby lista komód stała się maksymalnie przejrzysta, skorzystaj z opcji sortowania np. segregując komody w szeregu od najniższej ceny.

Warto wiedzieć - budując naszą ofertą, staramy się podążać za najnowszymi trendami. Przykładem tego jest dodanie do asortymentu popularnych w ostatnim czasie komód wiszących. Z każdym miesiącem zyskują większą popularność, być może zainteresują i Ciebie. Jeśli nie, to nadal czeka na Ciebie mnóstwo komód o różnym charakterze. Chcesz mieć komodę z oświetleniem LED? Nie ma sprawy! Ma być w połysku? Oczywiście, proszę tędy. Mamy wszystko czego Ci trzeba.

Cenimy sobie Twoje towarzystwo i zależy nam na dobrej relacji z Tobą. Dlatego przygotowujemy dla Ciebie wspaniałe prezenty w postaci różnych promocji i kodów rabatowych. Dobrze się rozglądaj, ponieważ Twoja upatrzona komoda może być właśnie w tym momencie w wyjątkowej cenie.

To Cię zainteresuje – lubisz oszczędzać, kupując w okazyjnych cenach? Na pewno, dlatego mądrze zrobisz, jeśli zapiszesz się do naszego newslettera. Dzięki niemu będziesz wiedzieć pierwszy o naszych najlepszych promocjach. Zaoszczędzisz dzięki temu nawet kilkaset złotych każdego roku, a chyba nie lubisz przepłacać? Obiecujemy, że otrzymasz tylko najważniejsze informacje.

Pamiętaj, że wybierając komodę do salonu z naszej oferty, możesz być pewien czterech rzeczy:

  1. Dostarczymy Ci ją zupełnie za darmo
  2. Będzie w idealnym stanie
  3. Otrzymasz rabat 3% na następne zakupy
  4. Dołączysz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów

Jeśli chciałbyś zgłębić temat komód bardziej to zajrzyj tutaj:

  1. Jak wybrać komodę?
  2. Nowoczesny salon z komodą

Ostatnie komentarze klientów: