Regały

(138 produktów)
na stronę

Regały

W naszej ofercie znajdziesz regały, którymi upiększysz swój salon. Ponadto regały z półkami są pojemne oraz dobrze eksponują książki, drobiazgi czy też ramki na zdjęcia. Jeśli jesteś koneserem książek, regał będzie niezbędnym elementem w Twoim salonie.

Regały narożne

Zagospodarowanie narożnika pokoju to czasem złoty środek, by wykorzystać małą przestrzeń. Stąd w naszej ofercie znajdziesz regały narożne. Zobaczysz tu obszerny regał narożny Zumba 3 imponujących rozmiarów, dodatkowo wyposażony w szuflady. Taki regał daje również możliwość dowolnego ustawienia, ponieważ jest zbudowany z modułów.

Regały pokojowe

Wśród regałów pokojowych znajdziesz takie, które mają coś więcej niż półki. Znajdziesz modele z szafkami lub szufladami. Takie wyposażenie pozwoli umeblować pokój w sposób praktyczny i funkcjonalny. Urzekną cię tradycyjne lub nowoczesne półki oraz tak zwane pudełka, które możesz dowolnie aranżować. Dzięki półkom ściennym możesz niskim kosztem wnieść nowy wystrój w pokoju. Regał to również niezbędny element wyposażenia pokoju młodzieżowego. Sprawdzi się do przechowywania książek i zeszytów.

Regały z szufladami

Regały z szufladami nawiązują do regałów angielskich, które wyposażone były najczęściej w trzy półki oraz szufladę. Takie regały mają zabudowane ściany. Przykładem takiego regału jest model Winnie WNR82. W ten sposób otrzymujesz szafkę biblioteczną obszernym miejscem na książki.

Zobacz też

szary salon

Szary salon, czyli jak urządzić, by nie był nudny?

Szary salon przeraża Cię tym, że będzie nudny? Niepotrzebnie! Niegdyś uważamy za smutny i bez wyrazu, teraz bardzo pożądany. Znajdziesz go na ubraniach, samochodach, a przede wszystkim we wnętrzach.

Zobacz więcej

meblościanka

Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!

Popularny segment święcił trumfy w latach 60’. Współcześnie perełki PRL-u zostały zastąpione przez zupełnie inne meblościanki, o ciekawym i prostym designie.

Zobacz więcej

nowoczesne narożniki

Najczęściej wybierane przez Polaków narożniki.

Jak wiadomo, największą popularnością wśród kupujących, cieszą się narożniki z funkcją spania oraz z pojemnikiem na pościel. Dlaczego?

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: