×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Filtry

Cena

od 
do 

Szerokość

od 
cm
do 
cm

Wysokość

od 
cm
do 
cm

Głębokość

od 
cm
do 
cm

Regały

regał,regały pokojowe,meble pokojowe,meble do pokoju,regały do biura,regał z półkami

Regały

(124 produktów)
na stronę

Regały

W naszej ofercie znajdziesz regały, którymi upiększysz swój salon. Ponadto regały z półkami są pojemne oraz dobrze eksponują książki, drobiazgi czy też ramki na zdjęcia. Jeśli jesteś koneserem książek, regał będzie niezbędnym elementem w Twoim salonie.

Regały narożne

Zagospodarowanie narożnika pokoju to czasem złoty środek, by wykorzystać małą przestrzeń. Stąd w naszej ofercie znajdziesz regały narożne. Zobaczysz tu obszerny regał narożny Zumba 3 imponujących rozmiarów, dodatkowo wyposażony w szuflady. Taki regał daje również możliwość dowolnego ustawienia, ponieważ jest zbudowany z modułów.

Regały pokojowe

Wśród regałów pokojowych znajdziesz takie, które mają coś więcej niż półki. Znajdziesz modele z szafkami lub szufladami. Takie wyposażenie pozwoli umeblować pokój w sposób praktyczny i funkcjonalny. Urzekną cię tradycyjne lub nowoczesne półki oraz tak zwane pudełka, które możesz dowolnie aranżować. Dzięki półkom ściennym możesz niskim kosztem wnieść nowy wystrój w pokoju.

Regały z szufladami

Regały z szufladami nawiązują do regałów angielskich, które wyposażone były najczęściej w trzy półki oraz szufladę. Takie regały mają zabudowane ściany. Przykładem takiego regału jest model Winnie WNR82. W ten sposób otrzymujesz szafkę biblioteczną obszernym miejscem na książki.

Zobacz też

  1. Meble do salonu - Trendy

Ostatnie komentarze klientów: