Regały(143 produktów)

na stronę

Regały

W naszej ofercie znajdziesz regały, którymi upiększysz swój salon. Ponadto regały z półkami są pojemne oraz dobrze eksponują książki, drobiazgi czy też ramki na zdjęcia. Jeśli jesteś koneserem książek, regał będzie niezbędnym elementem w Twoim salonie.

Regały narożne

Zagospodarowanie narożnika pokoju to świetny pomysł, zwłaszcza jeśli chodzi o niewielką przestrzeń. Stąd w naszej ofercie znajdziesz regały narożne. Zobaczysz tu zarówno taki, który jest imponujących rozmiarów, jak i taki, który idealnie wpisze się w wystrój niewielkiego pomieszczenia. Regały dostępne w naszej ofercie dają również możliwość dowolnego ustawienia - niektóre modele są zbudowane z modułów, które możesz dowolnie ustawiać.

Regały pokojowe

Wśród regałów pokojowych znajdziesz takie, które mają coś więcej niż półki. Znajdziesz modele z szafkami lub szufladami. Takie wyposażenie pozwoli umeblować pokój w sposób praktyczny i funkcjonalny. Urzekną Cię tradycyjne lub nowoczesne półki oraz tak zwane pudełka, które możesz dowolnie aranżować. Dzięki półkom ściennym możesz niskim kosztem wnieść nowy wystrój w pokoju. Regał to również niezbędny element wyposażenia pokoju młodzieżowego. Sprawdzi się do przechowywania książek, podręczników oraz zeszytów.

Regały z szufladami

Regały z szufladami nawiązują do regałów angielskich, które wyposażone były najczęściej w trzy półki oraz szufladę. Takie regały mają zabudowane ściany. W ten sposób otrzymujesz szafkę biblioteczną obszernym miejscem na książki.

Zobacz też:

szary salon

Szary salon, czyli jak urządzić, by nie był nudny?

Szary salon przeraża Cię tym, że będzie nudny? Niepotrzebnie! Niegdyś uważamy za smutny i bez wyrazu, teraz bardzo pożądany. Znajdziesz go na ubraniach, samochodach, a przede wszystkim we wnętrzach.

Zobacz więcej

meblościanka

Magia meblościanki – kultowy mebel, który na nowo rozkochał Polaków!

Popularny segment święcił trumfy w latach 60’. Współcześnie perełki PRL-u zostały zastąpione przez zupełnie inne meblościanki, o ciekawym i prostym designie.

Zobacz więcej

nowoczesne narożniki

Najczęściej wybierane przez Polaków narożniki.

Jak wiadomo, największą popularnością wśród kupujących, cieszą się narożniki z funkcją spania oraz z pojemnikiem na pościel. Dlaczego?

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: