×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Regały

(141 produktów)
na stronę

Regały

W naszej ofercie znajdziesz regały, którymi upiększysz swój salon. Ponadto regały z półkami są pojemne oraz dobrze eksponują książki, drobiazgi czy też ramki na zdjęcia. Jeśli jesteś koneserem książek, regał będzie niezbędnym elementem w Twoim salonie.

Regały narożne

Zagospodarowanie narożnika pokoju to czasem złoty środek, by wykorzystać małą przestrzeń. Stąd w naszej ofercie znajdziesz regały narożne. Zobaczysz tu obszerny regał narożny Zumba 3 imponujących rozmiarów, dodatkowo wyposażony w szuflady. Taki regał daje również możliwość dowolnego ustawienia, ponieważ jest zbudowany z modułów.

Regały pokojowe

Wśród regałów pokojowych znajdziesz takie, które mają coś więcej niż półki. Znajdziesz modele z szafkami lub szufladami. Takie wyposażenie pozwoli umeblować pokój w sposób praktyczny i funkcjonalny. Urzekną cię tradycyjne lub nowoczesne półki oraz tak zwane pudełka, które możesz dowolnie aranżować. Dzięki półkom ściennym możesz niskim kosztem wnieść nowy wystrój w pokoju. Regał to również niezbędny element wyposażenia pokoju młodzieżowego. Sprawdzi się do przechowywania książek i zeszytów.

Regały z szufladami

Regały z szufladami nawiązują do regałów angielskich, które wyposażone były najczęściej w trzy półki oraz szufladę. Takie regały mają zabudowane ściany. Przykładem takiego regału jest model Winnie WNR82. W ten sposób otrzymujesz szafkę biblioteczną obszernym miejscem na książki.

Zobacz też

  1. Meble do salonu - Trendy
  2. Szafki RTV – 5 propozycji do salonu nowoczesnego lub skandynawskiego
  3. Narożniki do małego salonu – 3 propozycje
  4. Jak wybrać nowoczesne biurko do pracy i nauki?

Ostatnie komentarze klientów: